23. - 30. 4. - škola v přírodě

Rozvrhy hodin

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail: skolazs.lany.cz
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2023-2024

Účast v soutěžích a naše výsledky

podzim 2023 Kladenská veverka - mezinárodní výtvarná, literání a fotografická soutěž 2. Vanessa Červená 6. A - výtvarná část
28. 11. 2023 Dějepisná olympiáda školní kolo
8. - 9. ročník
1. Řádová Tereza 8. B - 43 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 23. 1. 2024 - 40. místo (60 b. z 79 b.)
2. Klusák Vojtěch 8. B - 40 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 23. 1. 2024 - 37. místo (61 b. z 79 b.)
3. Lahoda Ondřej 9. B - 39 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 23. 1. 2024 - 30. místo (63 b. z 79 b.)
30. 11. 2023 Olympiáda z českého jazyka školní kolo
8. - 9. ročník
1. Jelínková Adriana 9. B - 49 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 30. 1. 2024 - 4. místo (37,5b. z 39,5b.)
2. Malíková Jitka 9. A - 47 b.
3. Ulmanová Adéla 9. A - 45 b.
4. 1. 2024 turnaj ve stolní tenise - sportovní soutěž okresu Rakovník kategorie IV. - dívky 1. Bartošová Anna 7., Chalupová Eva 9. A, Malíková Jitka 9. A
kategorie III. - dívky 3. Břehová Helena 6. A, Satti Vanessa 7., Trpáková Natálie 7.
kategorie III. - chlapci 4. Bergmann Daniel 6. A, Dittrich Matěj 5., Kánský Aleš 5., Sklenička Karel 7.
kategorie IV. - chlapci 7. - 9. Breník Vladimír 8. A, Lipský Ondřej 8. A, Luska Tomáš 8. B, Štross Filip 8. B
22. 1. 2024 Olympiáda z německého jazyka ZŠ II. (8. a 9. třídy ZŠ) 1. Malíková Jitka 9. A - 47 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 7. 2. 2024 - 3. místo
2. Ježek Jakub 9. B  - 44 b.
3. Seibert Jan 9. B, Soukupová Alena 9. A - 41 b.
24. - 26. 1. 2024 Olympiáda z anglického jazyka ZŠ/VG I. (do 7. třídy) 1. Trpáková Natálie 7.  - 37/16 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 14. 2. 2024 - 8. místo
2. Satti Vanessa 7.  - 37/12 b.
3. Bartošová Eliška 7.  - 37/0 b.
ZŠ II. (8. a 9. třídy ZŠ) 1. Hencovský Denis 9. B - 55 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 14. 2. 2024 - 3. místo
2. Drastil Matěj 9. A - 46 b.
3. Havelka Roman 9. A - 46 b.
22. - 23. 1. 2024 Zeměpisná olympiáda kategorie A - 6. ročník 1. - 2. Břehová Helena 6. A- 24 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 21. 2. 2024 - 21. místo, Frolík Martin 6. A 24 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 21. 2. 2024 - 11. místo
3. - 4. Bergman Daniel 6. A 23 b., Šimuni Nora 6. B 23 b.
kategorie B - 7. ročník 1. Bažantová Ivana 7. 28,5 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 21. 2. 2024 - 27. místo
2. Trpáková Natálie 7. 27,5 b. - úspěšný řešitel - bez postupu
3. Šťovčík Martin 7. 27,0 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 21. 2. 2024 - 34. místo
kategorie C - 8. ročník 1. Luska Tomáš 8. B 24,5b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 21. 2. 2024 - 34. místo
2. Hrušák Adam 8. A 22,5 b.
3. Horák Matěj 8. B 20,5 b.
kategorie C -  9. ročník 1. - 2. Havelka Kryštof Zbyněk 9. A 27,5 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 21. 2. 2024 - 20. místo; Lahoda Ondřej 9. B 27,5 b.- úspěšný řešitel - bez postupu
3. - 4. Chalupová Eva 9. A 23,5 b., Ježek Jakub 9. B 23,5 b.
únor 2024 Matematická plympiáda domácí kolo - kategirie Z7 Satti Vanessa 7.  - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 3. 4. 2024 - neúčast pro nemoc
13. 3. 2024 Recitační přehlídka "Nahlas a potichu" - Kostková Aneta 5. - 3. místo
22. 3. 2024 Matematický Klokan Cvrček 2. a 3. ročník, max. 90 b. 1. Kharlamov Artur 3. B - 81 b.
2. Břeh Michal 3. A - 77 b.
3. Peterka Martin Jaroslav 2. -  68 b.
Klokánek 4. a 5. ročník, max. 120 b. 1. Lohvynenko Danylo 5. - 77 b.
2. Kánský Aleš 5. - 75 b.
3. Vypušťáková Ela 5. - 74b.
Benjamín, 6. a 7. ročník, max. 120 1. Frolík Martin 6. A - 55 b.
2. Frolík Richard 6. B - 48 b.
3. Melč František 6. A - 47 b.
Kadet, 8. a 9. ročník, max. 120 b. 1. Ježek Jakub 9. B - 86 b.
2. Řádová Tereza 8. B - 75 b.
3. Malíková Jitka 9. A - 69 b.
3. 4. 2024 sportovní soutěž okresu Rakovník - volejbal 8., 9. - dívky 3. Beranová, Hanzlíčková, Hoďáková, Kučerová, Lomberská, Malíková, Rovná
8., 9. - hoši 5. Drastil, Ježek, Jirásek, Havelka, Kostka, Křemen, Kuckir, Lahoda, Pokorný, Seibert, Slezák
9. 4. 2024 sportovní soutěž okresu Rakovník - basketbal 8., 9. - hoši 3. Breník, Ježek, Jirásek, Klusák, Kostka, Kuckir, Lahoda, Lipský, Pokorný, Seibert, Slezák, Zachariáš