21. 5. - Den šílených účesů; 22. - 24. 5. - projektová výuka průřezových témat

Rozvrhy hodin

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail: skolazs.lany.cz
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2022-2023

Účast v soutěžích a naše výsledky

18. 10. 2022 Pythagoriáda školní kolo
8. ročník
max. 15 b.
1. Jelínková Adriana 8. B - 7b.
2. Ježek Jakub 8. B - 7 b.
3. Malíková Jitka 8. A - 6 b.
19. 10. 2022 Pythagoriáda školní kolo
6. ročník
max. 15 b.
1. Norková Magdaléna 6. - 10 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 22. 11. 2022 -  8 bodů - 17. místo
2. Satti Vanessa 6. - 9 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 22. 11. 2022 - 5 bodů - 39. místo
3. Bauerová Ela, Bauerová Hana, Holasová Adéla 6. - 6 b.
školní kolo
9. ročník
max. 15 b.
1. Drvota Matyáš 9. - 12 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 23. 11. 2022 -  10 bodů - 15. místo
2. Ježek Štěpán 9. - 12 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 23. 11. 2022 -  7,5 bodů - 35. místo
3. Krátká Eliška 9. - 10 b. - úspěšný řešitel
19. 10. 2022 Pythagoriáda školní kolo
7. ročník
max. 15 b.
1. Rachová Evelína 7. B - 7 b.
2. Klusák Vojtěch 7. B, Kohlman Šimon 7. A, Náprstek Jakub 7. B - 5 b.
3. Beranová Hana 7. B - 4 b.
1. 12.2022 Olympiáda z ČJ

školní kolo
8. - 9. ročník

1. Jirkovský Antonín 9. - 45 b. - postup do okresního kola 4. 4. 2023 - 11. místo

2. Albertová Patricie 9., Malíková Jitka 8. A - 38 b.

3. Leipnerová Kateřina 8. B - 37 b.
prosinec 2022 Dějepisná olympiáda

školní kolo
8. - 9. ročník

1. Albertová Patricie 9. - 58 b. - postup do okresního kola 17. 1. 2023 - 17. místo

2. Hamouz Vilém 9. - 53 b. - postup do okresního kola 17. 1. 2023 - 30. místo

3. Ježek Štěpán 9. - 51 b. - postup do okresního kola 17. 1. 2023 - 44. místo; Jirkovský Antonín 9. - 51 b.
leden 2023 Zeměpisná olympiáda

školní kolo, skupina A
6. ročník

1. Bažantová Ivana  - 52 b. - postup do okresního kola 28. 2. 2023 - 18. místo

2. Vypušťák Jan  - 33 b. - postup do okresního kola 28. 2. 2023 - neúčast

3. Sklenička Karel  - 32,5 b.

školní kolo, skupina B
7. ročník

1. Luska Tomáš - 40 b. - postup do okresního kola 28. 2. 2023 - 18. místo

2. Bažant Jakub - 37 b. - postup do okresního kola 28. 2. 2023 - 16. místo

3. Melen Adam - 35 b.

školní kolo, skupina C
8. a 9. ročník

1. Jirkovský Antonín 9. - 55 b. - postup do okresního kola 28. 2. 2023 - 15. místo

2. Suchý Aleš 8. A - 50,5 b. - postup do okresního kola 28. 2. 2023 - 23. místo

3. Seibert Jan 8. B - 50,5 b.
únor 2023 Olympiáda v anglickém jazyce

školní kolo, kategorie II.A
8. a 9. ročník,
max. b. - 64

1. Hencovský Denis 8. B - 59 b. - postup do okresního kola 7. 3. 2023 - neúčast

2. Albertová Patricie 9. - 54 b. - postup do okresního kola 7. 3. 2023 - 1. místo - postup do krajského kola 20. 4. 2023 - 5. místo

3. Vondruška Mikuláš 9. - 53 b.

školní kolo, kategorie I.A
6. a 7. ročník
max. b. - 34

1. - 2. Havelka Roman 7. B -  29 b., Kučerová Kamila 7. B - 29 b. - postup do okresního kola 7. 3. 2023 - 17. místo

3. Satti Vanessa 6. - 26 b.
17. 3. 2023 Matematický klokan

Cvrček (2. a 3. ročník)
max. 90 b.)

1. Břeh Michal 2. A - 63 b.

2. Křemen Tomáš 2. A - 56 b.

3. Bečková Adéla 2. a, Poulová Anděla 2. B, Zoubek David 2. B - 55 b.

Klokánek (4. a 5. ročník)
max. 120 b.)

1. Frolík Richard 5. B - 104 b.

2. Spal Mikuláš 5. B - 103 b.

3. Frolík Martin 5. A - 92 b.

Benjamín (6. a 7. ročník)
max. 120 b.)

1. Řádová Tereza 7. B - 83 b.

2. Satti Vanessa 6. - 72 b.

3. Luska Tomáš 7. B - 70 b.

Kadet (8. a 9. ročník)
max. 120 b.)

1. Drvota Matyáš 7. B - 83 b.

2. Krátká Eliška 9. - 81 b.

3.

Ježek Štěpán 9., Samuel Jiří 9. - 71 b.

18. 4. 2023 Minikopaná
SK Rakovník

diplom
za
čtvrtfinále

hoši 7. - 9. ročník

10. 5. 2023 Soutěž zdravotních hlídek

5.

J. Vengrinová, A. Ronešová, J. Malíková, T. Hanzlíčková, T. Králíčková, Š. Kohlman