29. 9. - 17.00 - třídní schůzka 2. A, 2. B

Rozvrhy hodin

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail: skolazs.lany.cz
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2021-2022

Účast v soutěžích a naše výsledky

2. 11. 2021 Pythagoriáda školní kolo
7. ročník
max. 15 b.
1. Půček Jakub 5.A - 12b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 7. 12. 2021 - 12 bodů úspěšný řešitel  - 2. místo (žáci G + ZŠ), 1. místo (žáci ZŠ)
2. Malíková Jitka 7. A - 6 b.
3. Jelínková Adriana 7. B - 4 b., Křemen Jan 7. B - 4 b.
školní kolo
8. ročník
max. 15 b.
1. Ježek Štěpán 8. - 12 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 8. 12. 2021 -  7 bodů - 35. místo
2. Jirkovský Antonín 8. - 11 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 8. 12. 2021 - neúčast
3. Krátká Eliška 8. - 11 b. - úspěšný řešitel - postup do okresního kola 8. 12. 2021 - 10 bodů úspěšná řešitelka  - 16. místo (žáci G +ZŠ), 3. místo (žáci ZŠ)
4. 11. 2021 Pythagoriáda školní kolo
6. ročník
max. 15 b.
1. Sýkorová Anna 7. A - 7 b.
3. 11. 2021 English Traveling soutěž mezi školami
max. 82 b.

10.

tým: Albertová Patricia 8., Kosárová Natalia 8., Veselý Leopold 8.
10. 1. 2022 Olympiáda v českém jazyce školní kolo
8. ročník

1.

Stanická Barbora, 48 bodů, postup do okresního kola 28. 3. 2022 - 11. místo

2.

Koula Jiří, 45 bodů

3.

Čadilová Ema, 44 bodů
24. 1. 2022 Dějepisná olympiáda školní kolo
8. a 9. ročník

1.

Štěpán Ježek, 8., 56 bodů, postup do okresního kola 23. 3. 2022 - 10. místo

2.

Jirkovský Antonín, 8., 56 bodů, postup do okresního kola 23. 3. 2022 - 21. místo

3.

Smolíková Lucie, 9., 55 bodů,  postup do okresního kola 23. 3. 2022 - 27. místo; Krátká Eliška, 8., 55 bodů
únor 2022 Soutěž v anglickém jazyce školní kolo
6. a 7. ročník

1.

Roman Havelka 6. B, 93 bodů,  postup do okresního kola 14. 3. 2022 - 9. místo

2.

Denis Hencovský 7. B, 92 bodů

3. - 4.

Matěj Drastil 7. A, 90 bodů; S. Sokolová 7. B, 90 bodů
školní kolo
8. a 9. ročník

1. - 3.

Patricie Albertová 8., 27 bodů,  postup do okresního kola 14. 3. 2022 - 5. - 6. místo; Ema Čadilová 9., 27 bodů; Barbora Stanická 9., 27 bodů
17. 3. 2022 Matematický Klokan kategorie Cvrček, max. 90 bodů

1.

Sehan Viktor 2. třída, 76 b.

2.

Jambrichová Laura 2. třída, 64 b.

3.

Badziony Michal 2. třída, 63 b.
kategorie Klokánek, max. 120 bodů

1.

Frolík Martin 4. A, 104 b.

2.

Pleiner Karel 4. A, 92 b.

3.

Blažková Eva 5. A, 91 b.
kategorie Benjamín
6. - 7. ročník, max. 120 bodů

1.

Půček Jakub 5. A, 104 b.

2.

Jelínková Adriana 7. B, 92 b.

3.

Malíková Jitka 7. A, 81 b.
kategorie Kadet
8. - 9. ročník, max. 120 bodů

1.

Krátká Eliška 8. třída, 84 b.

2.

Ježek Štěpán 8. třída, 69 b.
3.

Koula Jiří 9. třída, 66 b.
5. 5. 2022 Pohár rozhlasu - atletická soutěž kategorie IV. (8. + 9. ročník, dívky) 18. celkem 2392 b. družstvo: E. Krátká 601 b., L. Vydrová 583 b., A. Hendrichová 451 b., K. Breníková 416 b., N. Bergmanová 270 b., K. Akrmannová 221 b., P. Albertová 213 b., A. Klimešová 70b.
červen "Požární ochrana očima dětí" - výtvarná soutěž - okresní kolo kategorie ZŠ1
1. - 2. třída
1. Adam Švolba 2. tř.
3. Christopher Mariaš 2. tř.
kategorie ZŠ2
3. - 5. třída
2. Pavel Antonín Prošek 3. tř.