16. 3. - do odvolání - na pokyn MZČR škola uzavřena

Rozvrhy hodin

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail: skolazs.lany.cz
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2019-2020

Účast v soutěžích a naše výsledky

17. 10. 2019 vytrvalostní běh základních škol kategorie 6,7d 46. Adéla Klimešová 7.

kategorie 6,7d 6. Aneta Hendrichová 7.
kategorie 6,7h 15. Štěpán Ježek 6.
kategorie 6,7h 45. Petr Oliva 6.
kategorie 6,7h 56. Šimon Chalupa 6.
kategorie 8,9h 7. Adam Hořejší 9.
kategorie 8,9h 31. Jiří Roneš 9.
říjen 2019 Přírodovědný klokan - školní kolo Kadeti -
8. a 9. třída
1. Jakub Klein 8.
(75b. z 120b.)
2. Martin Brejcha 8.
(56b. z 120b.)
3. Viktor Přibyl 9.
(53b. z 120b.)
18. 11. 2019 Olympiáda z českého jazyka školní kolo 1. Helena Dvořáková 9., postup do okresního kola 20. 1. 2020 - 5. - 6. místo
2. Viktor Přibyl 9.
3. Adam Hořejší 8.
22. 11. 2019 Dějepisná olympiáda školní kolo 1. Helena Dvořáková 9., postup do okresního kola 16. 1. 2020 - 24. - 27. místo
2. Viktor Přibyl 9.,
postup do okresního kola 16. 1. 2020 - 36. - 38. místo

3. Oliver Buřič 9.,
postup do okresního kola 16. 1. 2020 - 47. místo
27. 1.  2020 Pythagoriáda - školní kolo
úspěšní řešitelé (10 a více b. z 15 b.)
5. ročník 15 b. Jan Blažek 5. A, Metoděj Fingerhut 5. A
14 b. Jakub Půček 3. A
13 b. Adéla Čadilová 5. A
11 b. Stella Anna Šnajdrová 5. A
10,5 b. Jitka Malíková 5. A
10 b. Matěj Drastil 5. A, Kryštof Zbyněk Havelka 5. A, Eva Chalupová 5. A, Kristýna Olivová 5. A, Ladislav Bechyně 5. B, Jan Seibert 5. B, Adriana Jelínková 5. B, Jakub Ježek 5. B
6. ročník 14 b. Eliška Krátká 6.
12 b. Matyáš Drvota 6.
11 b. Antonín Jirkovský 6.
10 b. Šimon Chalupa 6.
8. ročník 11 b. Jakub Klein 8.
30. 1. 2020 Olympiáda v anglickém jazyce školní kolo
9. třída
1. Viktor Přibyl 9.,
postup do okresního kola 13. 2. 2020 -
11. místo
2. Oliver Buřič 9.
3. Anna Amelie Sokolová 9.
školní kolo
7. třída
1. Barbora Stanická 7.,
postup do okresního kola 13. 2. 2020 -
20. místo
2. Aneta Hendrichová 7., Klimešová Adéla 7., Burger Jakub 7.
3. Kateřina Akrmannová 7., Jan Mudra 7.
leden 2020 Zeměpisná olympiáda školní kolo
6. třída
1.

Šimon Chalupa 6., postup do okresního kola 26. 2. 2020 - 14. místo

2. Eliška Krátká 6.,
postup do okrecního kola 26. 2. 2020 - 9. místo
3. Štěpán Ježek 6.
školní kolo
9. třída
1. Viktor Přibyl 9.,
postup do okresního kola 26. 2. 2020 - nemoc
2. Oliver Buřič 9.,
postup do okresního kola 26. 2. 202o - 7. místo
3. Adam Hořejší 9.
11. 2. 2020 Přehazovaná okresní kolo 4.- 5. třda 5.
17. 2. 2020 English traveling - soutěž týmů Rakovník

https://chri33tina.rajce.idnes.cz/Travelling/

9. třída 5. Jan Běloušek 9., Viktor Přibyl 9., Anna Amelie Sokolová 9.