18., 19. 6. - 7. Olympiáda dětí a mládeže

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail: skolazs.lany.cz
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2018-2019

Účast v soutěžích a naše výsledky

11. 10. 2018 Přírodovědný klokan - školní kolo Kadeti -
8. a 9. třída
1. Petr Erben 9.
(69 b. z 120 b.)
říjen 2018 Má oblíbená kniha - Můj oblíbený knižní hrdina výtvarná soutěž Středočeské vědecké knihovny v Kladně 1. místo ve své kategorii Tomáš Luska 3.B
15. 11. 2018 Olympiáda z českého jazyka školní kolo 1. V. Kleinová, 9. tř. - postup do okres. kola 29. 1. 2019- 18. místo
2. A. Bednářová, 9. tř.
3. - 4. T. Randulová, 9. tř., B. Taranzová, 9. tř.
21. 11. 2018 Dějepisná olympiáda školní kolo 1. P. Erben, 9. tř. - postup do okres. kola 16. 1. 2019 - 4. místo - postup do krajského kola - 29. místo
2. L. Kotzina, 9. tř. - postup do okres. kola 16. 1. 2019 -25. místo
3. M. Drs, 9. tř. - postup do okres. kola 16. 1. 2019 - 31. místo
21. 1. 2019 Soutěž v německém jazyce okresní kolo 5. A. Bednářová, 9. tř.
21. 1. 2019 Soutěž v anglickém jazyce školní kolo - kategorie 6., 7. třída 1. J. Koula, 6. tř. - postup do okres. kola 12. 2. 2019 - 21. místo
  2. M. Brejcha, 7. tř.
  3. V. Jirásek, 6. tř.
24. 1. 2019 Soutěž v anglickém jazyce školní kolo - kategorie 8., 9. třída 1. - 2. A. Sokolová, 8. tř. - postup do okres. kola 12. 2. 2019 - 8.-9.místo
1. - 2. V. Přibyl, 8. tř.
3. - 5. A,. Bednářová, 9. tř., S. Rychtrová, 8. tř., L. Kotzina, 9. tř.
6. K. Krátká, 9. tř.
5. 1. 2019 Matematická olympiáda Z5 - 5. třída,
školní kolo
1. K. Válová, 5. tř. - postup do okres. kola 30. 1. 2019  - 21. - 24. místo
2. D. Badziony, 5. tř. - postup do okres. kola 30. 1. 2019 - 31. - 32. místo
3. E. Krátká, 5. tř. - postup do okres. kola 30. 1. 2019 - 35. - 44. místo
4. A. Jirkovský, 5. tř. - postup do okres. kola 30. 1. 2019 - 19. - 20. místo
31. 1. 2019 Zeměpisná olympiáda 8., 9. třída 1. V. Přibyl, 8. tř. - postup do okres. kola 20. 2. 2019 - 18. místo
2. O. Buřič, 8. tř. - postup do okres. kola 20. 2. 2019 - 17. místo
3. V. Vengrin, 8. tř.
20. 2. 2019 Soutěž English Travelling družstvo 9. třídy 9. J. Jirmus, J. Hejný
družstvo 9. třídy 8. M. Hanzlíček, J. Lahoda, L. Kotzina
12. 3. 2019 Soutěž v basketbalu - základní kolo družstvo 9. třídy - hoši 11.
14. 3. 2019 Soutěž v minivolejbale - 12. ZŠ Kladno družstva 5. třídy 2. F. Hošek + P. Oliva
17. Š. Chalupa + M. Fousek
22. 3. 2019 Matematický klokan Cvrček (2., 3. ročník) - max. 90b. 1. Jakub Půček 2.A, 74b.
2. Tereza Řádová 3.B, 69b.
3. Šimon Kohlman 3.A, 57b.
Klokánek (4., 5. ročník) - max. 120b. 1. Daniel Badziony 5. tř., 100b.
2. Karolína Válová 5. tř., 96b.
3. Karolína Breníková 5. tř., 94b.
Benjamín (6., 7. ročník) - max. 120b. 1. Aneta Hendrichová, 6. tř., 77b.
2. Jakub Klein, 7. tř., 73b.;
Tereza Kytková, 7. tř., 73b.
3. Barbora Stanická, 6. tř., 72b.
Kadet (8., 9. ročník) - max. 120b. 1. Lukáš Kotzina, 9. tř., 88b.
2. Viktor Přibyl, 8. tř., 83b.
3. Jakub Lahoda, 9. tř., 78b.
16. 4. 2019 Soutěž v odbíjené - 3. ZŠ Slaný družstvo 8. + 9. třídy - hoši
31. 3. 2019 Čtení v muzeu - výtvarná soutěž věnovaná autorům M. Kratochvílovi a J. Foglarovi 1. A 3 oceněné práce H. Břehová, V. Drvotová, S. Klokočníková
1. B 3 oceněné práce Š. Břízová, T. Ježková, M. Rovná
2. A kolektivní práce
2. B kolektivní práce
3. A kolektivní práce
3. B kolektivní práce
4. A 3 oceněné práce A. Čadilová, K. Havelka, A. Soukupová
4. B kolektivní práce
5. 3 oceněné práce E. Hejná + K. Breníková; N. Bergmannová + V. Steinbrecher; F. Hošek + Š. Ježek
6. 3 oceněné práce A. Dudášiková; E. Čadilová + B. Stanická; J. Sekret + A. Jartim
7. kolektivní práce
8. 3 oceněné práce V. Khmelyuk, A. Ulmanová, A. Sokolová
9. 3 oceněné práce K. Krátká + V. Kleinová; L. Vomelová + B. Taranzová; T. Randulová + N. Gregorová
duben 2019 Pythagoriáda - školní kolo, max. 16 b., úspěšný řešitel od 10 b. 5. třída 1. Jirkovský, Steinbrecher, Tůma, Veselý - 11 b.
2. Bergmannová, Drvota, Hamerníková, Chalupa - 10 b.
3. Fousek, Hošek, Válová - 9 b.
6. třída 1. Čadilová - 9 b.
2. Koula - 8. b.
3. Sekret, Šnajdrová - 6 b.
7. třída 1. Muchka - 10 b.
2. Klein - 7 b.
3. Černá, Kytková - 5 b.
8. třída 1. Přibyl - 12 b.
2. Khmelyuk - 11 b.
3. Roneš - 10 b.
únor - duben Pangea - mezinárodní matematická soutěž,
9 926 účastníků
4. ročník 49. Bechyně, 4. B
71. Šnajdrová, 4. A
92. Chalupová, 4. A
121. Čadilová, 4. A
147. Blažek, 4. A; Fingerhut, 4. A
16. 4. 2019 Turnaj ve volejbale - 3. ZŠ Slaný 8., 9. - třída hoši 3. foto
14. 5. 2019 Pohár rozhlasu - Sletiště Kladno (18 škol) 8., 9. - třída
hoši
8. A. Čebiš - 8. místo - skok daleký, J. Lahoda - 8. místo skok vysoký; štafeta (Čebiš, Lahoda, Hejný, Janák) - 4. místo
14. 5. 2019 Pohár rozhlasu - Sletiště Kladno (18 škol) 8., 9. - třída
dívky
14.