5. - 9. 11.- sběr papíru; 9. 11. - vánoční fotografování

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2017-2018

Účast v soutěžích a naše výsledky

duben 2018 Pythagoriáda 7. třída úspěšní řešitelé: O. Buřič, V. Khmelyuk, V. Přibyl
duben 2018 Pythagoriáda 5. třída úspěšní řešitelé: J. Koula, A. Hendrichová, K. Soukupová
16., 19. 3. 2018 Matematický klokan Cvrček
(2., 3. třída)
1. T. Řádová 2. B (90 b. ze 120 b.) - 1. místo v okresním i celostátním kole
2. J. Malíková 3. A (79 b. ze 120 b.)
3. J. Blažek 3. A (78 b. ze 120 b.)
Klokánek
(4., 5. třída)
1. M. Tůma 4.tř. (109 b. ze 120 b.)
2. A. Hendrichová 5.tř. (104 b. ze 120 b.)
3. K. Soukupová 5.tř. (103 b. ze 120 b.)
Benjamín
(6., 7. třída)
1. V. Khmelyuk 7. tř. (86 b. ze 120 b.)
2. O. Buřič 7. tř. (76 b. ze 120 b.)
3. V. Přibyl 7. tř. (72 b. ze 120 b.)
Kadet
(8., 9. třída
1. P. Erben 8. tř. (67 b. ze 120 b.)
2. A. Luzin 9. tř. (48 b. ze 120 b.)
3. N. Perlíková 9. tř. (48 b. ze 120 b.)
18. 3. 2018 Čtení v muzeu - výtvarná soutěž věnovaná autorce I. Březinové 1. A kolektivní cena
1. B kolektivní cena
2. A 3 oceněné práce A. Hrušák, B. Kánská, Š. Mariaš
2. B 3 oceněné práce T. Luska, K. Gottwaldová + T. Řádová, E. Svobodová
3. A kolektivní cena
3. B kolektivní cena
4. kolektivní cena
5. 3 oceněné práce M. Feckanič, A. Hendrichová, A. Zelenková
6. 3 oceněné práce N. Burgerová + K. Vlková, T. Frolíková + N. Novotná + T. Hamerníková, K. Lipská + Z. Pospíšilová + T. Kytková
7. 3 oceněné práce V Khmelyuk, A. A. Sokolová, J. Roneš
8. 3 oceněné práce N. Gregorová + P. Shyskina, M. Hanzlíček + V. Kleinová, L. Vomelová
9. 3 oceněné práce K. Borčová, K. A. Hurtová, M. Svobodová
22. - 26. 1. 2018 Zeměpisná olympiáda - školní kolo 8. třída kategorie C 1. P. Erben - postup do okres. kola 20. 2. 2018 - 1. místo - postup do krajského kola - 27. místo
29. 1. 2018 Soutěž v anglickém jazyce - školní kolo 7. třída kategorie I.A
1. A. A. Sokolová - postup do okres. kola 8. 2. 2018 - 3. místo
29. 1. 2018 Soutěž v anglickém jazyce - školní kolo 9. třída kategorie II.A 1. L. Cingálková - postup do okres. kola 8. 2. 2018 - 18. místo
19. 1. 2018 Soutěž v anglickém jazyce - školní kolo 8. třída kategorie II.A 1. L. Kotzina - bez postupu
8. 1. 2018 Soutěž v německém jazyce - školní kolo 8. třída kategorie II.A
1. A. Bednářová - postup do okres. kola 22. 1. 2018 - 5. místo
4. 12. 2017 soutěž „English Travelling“ Rakovník 8. třída 3. místo družstvo M. Hanzlíček, J. Jirmus, T. Fousek
1. 12. 2017 Florbal - okresní kolo Rakovník 6., 7. třída dívky III. kategorie bez postupu, foto1
24. 11. 2017 Dějepisná olympiáda - školní kolo 9. třída 1. V. Rydlová - postup do okres. kola 16. 1. 2018 - 22. místo
16. 11. 2017 Olympiáda v českém jazyce - školní kolo 9. třída 1. M. Slavíková - postup do okres. kola 30. 1. 2018 -- 10. místo
1. 11. 2017 Florbal - okresní kolo Kladno 4., 5. třída bez postupu
23. 10. 2017 Florbal - okresní kolo Kladno 8., 9. třída dívky IV. kategorie bez postupu
10. 10. 2017 Přírodovědný klokan - školní kolo 8., 9. třída Kadet 1. M. Hanzlíček (65 b. z 120 b.)
26. 9. 2017 Přespolní běh La Park Kladno 6., 7. třída dívky III. kategorie