Páťáci šlápli do pedálů!
Datum: 24.6.2026
Ve středu nastal ten dlouho očekávaný den, kdy se dopravním prostředkem páťáků stalo kolo. Také oni před zahájením výletu absolvovali povinnou jízdu zručnosti, došlo jen k malým technickým úpravám některých sedel, poté všichni potvrdili, že ví, k čemu slouží na kole přehazovačka - a vyrazili jsme!
Trasa byla poznávací (jaké krásné okolí máme přímo "za humny"!) a současně i motivační (ne všude jsou kopce, existují i rovinky, kde to jede samo!).
Trasa byla poznávací (jaké krásné okolí máme přímo "za humny"!) a současně i motivační (ne všude jsou kopce, existují i rovinky, kde to jede samo!).
Příjemným zpestřením byla neplánovaná návštěva železniční stanice v Kamenných Žehrovicích, kde měli žáci možnost zjistit, jak to vypadá, když nejsou v roli cestujících, ale těch, kteří se starají o naši bezpečnost. Železničářská čepice slušela každému, v Tuchlovicích jsme stihli i zmrzlinu, nikomu se nic nestalo a z celkových 23 ujetých kilometrů měli všichni radost.
Příště prý dáme i trampolíny na Kladně! ;)
Krásné léto všem!
I. Chalupová, K. Vlčková, T. Černá a V. Lukšovská
plus pan školník Kamil Dlouhý za divizi "Technická podpora"
plus pan školník Kamil Dlouhý za divizi "Technická podpora"





