Rozloučení se školou
Letos školu opouští 27 absolventů. Žáci na tradičním setkání před školou, tentokrát v extrémně horkém počasí, poděkovali svým učitelům. Předvedli přítomným taneční vystoupení, jehož choreografie vznikla na škole v přírodě. Následovalo šerpování třídní učitelkou, při kterém ředitelka školy seznámila přítomné s dalšími studijními plány absolventů i s tématy a hodnocením letošních absolventských prací. Žáci podepsali záznam o události v obecní kronice a paní místostarostka Ivana Píšová a zastupitelka Magdaléna Elznicová Mikesková jim osobně předaly dárek od obce Lány. Nakonec byla ošerpována a obdarována i třídní učitelka. Jedním z dárků byla ilustrace stromu, na který po ukončení oficiální části žáci prstovými barvami otiskly své prstíky coby listy. Nechybělo občerstvení, na jehož přípravě se podíleli žáci i rodiče.
Devítko, děkujeme!
I. Vrabcová




