Cyklovýlet 6. třídy
V pondělí se devatenáct odvážlivců z šesté třídy ( a čtyři odvážlivci z řad zaměstnanců školy) vydali na dobrodružnou výpravu na kole. Trasa vytyčená paní učitelkou Vlčkovou vedla z Lán kolem tuchlovické haldy, dále přes nádraží Kamenné Žehrovice, a kolem Rozdělova pod Lapákem rovnou na Sletiště. Od jedenácti hodin jsme měli zamluvený trampolínový park, což se žákům líbilo přibližně 15 minut, dokud se neotevřel přilehlý kiosek s ledovými nápoji a nanuky. Pak už trampolíny spíše zely prázdnotou. Zpáteční cesta nás čekala v krutých podmínkách popoledního slunce, ale vytrvali jsme a s napnutím všech sil a za vydatného občerstvování jsme úspěšně dorazili zpět ke škole dokonce s desetiminutovým předstihem. Výlet se vydařil a uvidíme, jestli bude příští rok opět dostatek odvážlivců na jeho zopakování.
K. Jakešová




