Běh vítězství 2022 - účast a výsledky
Více informací, fotogalerie, propozice a výsledková listina na beh.lany.cz.
Fotogalerie - Jakub a Marek Joachimovi:
Kdo reprezentoval naši školu v jednotlivých kategoriích?
1. A třída - Klára Baumanová, Antonín Bechyně, Michal Břeh, Eva Hořejší, Alana Kepsha, Rosyna Kepsha, Vanesa Kut - 3. místo - kategorie - mladší dívky, trať 280m , David Pinakava, Viktorie Seibertová - 2. místo - kategorie - mladší dívky, trať 280m
1. B třída - Kateřina Frajerová, Marlen Jambrichová, Viktorie Matějková, Adéla Píšová, Anděla Poulová, Vendelín Spal, Sofie Švolbová, Tobias Vondra, David Zoubek
2. třída - Laura Jambrichová, Leontýna Kocourková
3. třída - Aneta Kostková, Klára Šírková
4. A třída - Helena Břehová, Vanessa Červená, Veronika Drvotová, Václav Hamouz - 1. místo - kategorie - starší chlapci, trať 500 m, Kateřina Kopřivová, Sofie Melenová, Dominok Rach, Vojtěch Sýkora
4. B třída - Adam Drescher, Matej Jambrich, Mariana Kocourková, Matyáš Kohlman, Mikuláš Spal, Jiří Vacek
5. A třída - Bára Baumanová, Jan Jiří Houška, Lukáš Husník, Nelly Petrová, Michaela Tůmová
5. B třída - Tobiáš Gál, Matěj Raška, Ondřej Schritter
6. A třída - Jakub Houška, Šimon Kohlman, Anna Sýkorová
6. B třída - Evelína Rachová
7. A třída - Matyáš Jirásek, Štěpánka Vacková
7. B třída - Andrea Ronešová
8. třída - Daniel Mekhail - 3. místo - kategorie - starší žáci, trať 1000m
učitelský sbor - Petra Přibylová - 2. místo - kategorie - ženy Ž55, trať 3900m
Účastníci Běhu pro zdraví:
5. B třída - Ondřej Schritter
6. A třída - Šimon Kohlman, Anna Sýkorová
6. B třída - David Hořejší, Elena Dudášiková, Klára Gottwaldová, Evelína Rachová
7. A třída - Adéla Lomberská
7. B třída - Nikolas Pokorný, Julie Vengrinová
8. třída - Eliška Krátká, Daniel Mekhail
9. třída - Andrej Jartim
učitelský sbor - Simona Blechová
Kdo letos pomáhal s organizací?
6. A třída - Šimon Kohlman, Magdaléna Korytková, Anna Sýkorová
6. B třída - Elena Dudášiková, Klára Gottwaldová, David Hořejší, Evelína Rachová
7. A třída - Eva Chalupová, Adéla Lomberská
7. B třída - Nikolas Pokorný
8. třída - Eliška Krátká, Daniel Mekhail
9. třída - Ema Čadilová, Andrej Jartim, Marek Joachin (fotodokumentace)
Školní zdravotní služba - Michaela Chocholová 9., Julie Vengrinová 7. B
učitelský sbor - Jana Adamová, Andrea Hodoušová, Ivana Chalupová, Jitka Losová, Jan Novák, Jitka Pokorná, Petra Přibylová, Iveta Vrabcová
provozní pracovníci - Miloš Sklenička