21. 11. - třídní schůzky

Rozvrhy hodin

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail: skolazs.lany.cz
Web: skola.lany.cz

Seznam přijatých žáků do školní družiny pro školní rok 2019/2020

Datum: 5.9.2019
  Jméno Třída
1. Kosáček Marek  1.
2. Jirkovská Amálie 1.
3. Vypušťáková Ela  1.
4. Králíček Tomáš  1.
5. Frajer Lukáš  1.
6. Perglerová Victoria Anna  1.
7. Šírková Klára 1.
8. Kostková Aneta  1.
9. Urksová Sofie  1.
10. Drastilová Anna  1.
11. Wolfová Eliška  1.
12. Křepinská Eliška  1.
13. Dittrich Matěj  1.
14. Rysková Alžběta  1.
15. Kánský Aleš  1.
16. Vondrušková Eliška  1.
17. Řádová Eliška  1.
18. Jungmannová Natálie  1.
19. Prošek Antonín  1.
20. Žižková Adriana  1.
21. Leipnerová Tereza  2.B
22. Ježková Tereza  2.B
23. Kohlman Matyáš  2.B
24. Rovná Magdaléna  2.B
25. Vacek Jiří  2.B
26. Hencovský Daniel  2.A
27. Pleiner Karel  2.A
28. Frolík Martin  2.A
29. Červenková Natálie  2.A
30. Klokočníková Sofie  2.A
31. Horák Lukáš  2.B
32. Hamouz Václav  2.A
33. Boček Daniel  2.B
34. Chejnovská Klaudie  2.B
35. Červená Vanessa  2.A
36. Drvotová Veronika  2.A
37. Spal Mikuláš  2.A
38. Rach Dominik  2.A
39. Sýkora Vojtěch  2.B
40. Vlková Anežka  2.A
41. Kocourková Mariana  2.B
42. Malíková Barbora  2.A
43. Břehová Helena  2.A
44. Hurtík Karel  2.A
45. Drescher Adam 2.B
46. Kopřivová Kateřina  2.A
47. Bergmann Daniel  2.A
48. Pulawski Rosalie  2.B
49. Borč Ondřej  2.B
50. Břízová Šárka  2.B
51. Frolík Richard  2.B
52. Věrnochová Melanie  2.B
53. Řezáčová Nela  3.A
54. Tichá Anežka  3.B
55. Tesaříková Vendula  3.B
56. Husník Lukáš  3.A
57. Dědková Kristýna  3.A
58. Kantová Adéla  3.A
59. Blažková Eva  3.A
60. Petrová Nelly  3.A
61. Svobodová Berenika  3.B
62. Bartošová Eliška  3.A
63. Vypušťák Jan  3.B
64. Bauerová Hana  3.B
65. Bauerová Ella  3.B
66. Norková Magdaléna  3.A
67. Trpáková Natálie  3.B
68. Satti Vanessa  3.B
69. Holasová Adéla  3.B
70. Hurtík Oldřich  3.A
71. Tůmová Michaela  3.A
72. Baumanová Bára  3.A
73. Bažantová Ivana  3.B
74. Putíková Lucie  3.A
75. Raška Matěj  3.A
76. Luska Tomáš  4.B
77. Gottwaldová Klára  4.B
78. Kohlman Šimon  4.A
79. Vála Antonín  4.B
80. Rovná Marie  4.A
81. Beranová Hana  4.B
82. Kemr Štěpán  4.B
83. Dudášiková Elena 4.B
84. Svobodová Erika  4.B
85. Horák Matěj  4.B
86. Štross Filip  4.B
87. Králíčková Tereza  4.A
88. Čadek Kryštof  4.A
89. Rachová Evelína  4.B
90. Sýkorová Anna  4.A
91. Kučerová Kamila  4.B
92. Korytková Magdaléna  4.A
93. Kánská Barbora  4.A
94. Hořejší David  4.B
95. Bažant Jakub  4.B
96. Řádová Tereza  4.B
97. Reilová Kristýna Emma  4.B
98. Staněk Adam  4.B
99. Jelínková Adriana  5.B
100. Ježek Jakub  5.B
101. Vacková Štěpánka  5.A
102. Soukupová Alena  5.A
103. Hanzlíčková Tereza  5.B