11. 11. - vánoční fotografování

Rozvrhy hodin

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail: skolazs.lany.cz
Web: skola.lany.cz

7. Olympiáda dětí a mládeže

Datum: 16.5.2019

Místo konání: areál TJ Sokol Lány

Pořadatel: ZŠ Charlotty Garrigue Masarykové Lány pod záštitou OÚ Lány

 

Program:

úterý 18. června 2019

8.00 – slavnostní zahájení

Atletika 1. stupeň ZŠ

výška

překážky

sprint

dálka

hod

  8.30

4. dívky/hoši

3. dívky/hoši

1. dívky/hoši

2. dívky/hoši

-

  9.05

3. dívky/hoši

4. dívky/hoši

2. dívky/hoši

1. dívky/hoši

-

  9.40

-

2. dívky/hoši

3. dívky/hoši

4. dívky/hoši

1. dívky/hoši

10.15

-

1. dívky/hoši

4. dívky/hoši

3. dívky/hoši

2. dívky/hoši

11.00

vytrvalost 1. dívky/hoši

2 kola = 270m

11.15

vytrvalost 2. dívky/hoši

3 kola = 405m

11.30

vytrvalost 3. dívky/hoši

4 kola = 540m

11.45

vytrvalost 4. dívky/hoši

5 kol   = 675m

Vítězové jednotlivých disciplín budou vyhlášeni ihned po skončení každé soutěže.



středa 19. června 2019 

Atletika 2. stupeň ZŠ

  8.10

sprint 5. třída dívky/hoši

 

sprinterské rozběhy 6. – 7. dívky, 6. – 7. hoši, 8. – 9. dívky,
8. – 9. hoši

 

překážky 5. třída dívky/hoši

 

finále sprintu všech kategorií 6. – 9. (3 nejlepší na čas)

 

koule

dálka

výška

  9.30

6. – 7. hoši

5. – 7. dívky

8. – 9. dívky

10.00

6. – 7. dívky

5. – 7. hoši

8. – 9. hoši

10.30

8. – 9. hoši

8. – 9. dívky

5. – 7. dívky

11.00

8. – 9. dívky

8. – 9. hoši

5. – 7. hoši

11.30

vytrvalost 5. třída dívky/hoši – 6 kol (810m)

 

vytrvalost 1000 m - 6. - 7. dívky

 

vytrvalost 1000 m - 6. - 7. hoši

 

vytrvalost 1000 m - 8. - 9. dívky

 

vytrvalost 1500 m - 8. - 9. hoši

Vítězové jednotlivých disciplín budou vyhlášeni ihned po skončení každé soutěže.

12.15 – zakončení

Další pokyny 

Rozdělení do kategorií

Žáci 1. stupně ZŠ:

  • 1. třída hoši/dívky
  • 2. třída hoši/dívky
  • 3. třída hoši/dívky
  • 4. třída hoši/dívky
  • 5. třída hoši/dívky 

Žáci 2. stupně ZŠ:

  • 6. – 7. třída dívky
  • 6. – 7. třída hoši
  • 8. – 9. třída dívky
  • 8. – 9. třída hoši

Atletika 1. stupeň ZŠ

Každý soutěžící si vybere maximálně 3 disciplíny:

  • sprint 40 m (1. a 2. třída) a 50 m (3. – 5. třída)
  • vytrvalost
  • překážkový běh
  • skok daleký
  • hod míčkem (pouze pro kategorii 1. a 2. třída)
  • skok vysoký (pouze pro kategorii 3. - 5. třída)

Atletika 2. stupeň ZŠ

Každý soutěžící si vybere maximálně 3 disciplíny:

  • sprint 50 m
  • vytrvalost (1000 – 1500 m)
  • vrh koulí
  • skok daleký
  • skok vysoký