25. 6. - rozloučení 9. třídy

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Běh vítězství zámeckým parkem

Datum: 8.5.2018

Více informací, fotogalerie, propozice a výsledková listina na beh.lany.cz.

Kdo reprezentoval naši školu v jednotlivých kategoriích?

1. A třída - Bára Baumanová, Martin Oliva
1. B třída - Ondřej Schritter
2. A třída - Karolína Hošková, Anna Sýkorová, Adam Melen, Jonáš Burger
2. B třída - Kamila Kučerová, Evelína Rachová, Tereza Řádová, Klára Gottwaldová, Elena Dudášiková, David Hořejší
3. A třída - Eva Chalupová, Jitka Malíková, Kristýna Olivová
3. B třída - Ladislav Bechyně, Adéla Ulmanová
4. třída -  Daniel Badziony, Viktoria Ella Steinbrecher, Matyáš Drvota
5. třída - Jan Burger, Jakub Burger, Petr Šidík
7. třída - Adam Hořejší - 1. místo - kategorie - starší žáci, trať 1080m


Účastníci Běhu pro zdraví:
1. A třída - Bára Baumannová
2. A třída - Anna Sýkorová
2. B třída - Elena Dudášiková, Tereza Řádová, Evelína Rachová, Klára Gottwaldová
3. A třída - Matyáš Jirásek, Stella Anna Šnajdrová, Jitka Malíková, Adéla Lomberská, Eva Chalupová, Kristýna Olivová
3. B třída - Jakub Ježek, Martin Laga, Adéla Ulmanová, Ladislav Bechyně
4. třída - Štěpán Ježek, Šimon Chalupa, Martin Oliva
5. třída - Anna Dudášiková, Josefína Šnajdrová, Kristýna Soukupová, Veronika Hoďáková, Lucie Smolíková, Daniela Hoďáková
6. třída - Nicol Černá, Zuzana Pospíšilová, Tereza Kytková
7. třída - Adam Hořejší, Anna Ulmanová
8. třída - Petr Erben, Jiří Jirmus, Lukáš Janák, Jan Hejný
9. třída - Michaela Slunečková

Kdo letos pomáhal s organizací?
5. třída - Andrej Jartim, Jan Mudra
6. třída - Nikol Černá, Tereza Kytková, Zuzana Pospíšilová
7. třída - Helena Dvořáková, Sára Rychtrová, Anna Ulmanová
8. třída - Petr Erben, Jiří Jirmus, Barbora Taranzová, Lucie Vomelová
9. třída - Kateřina Anna Hurtová, Michaela Slunečková
učitelský sbor - Jana Adamová, Soňa Jelínková, Jitka Losová, Marta Matějková, Veronika Nodlová, Jan Novák, Petra Přibylová, Sabina Tyšerová, Iveta Vrabcová, 
provozní pracovníci - Miloš Sklenička