23. 11. - 16.30 - 18.00 volby do Školské rady; třídní schůzky,1. stupeň 17.00, 2. stupeň 18.00

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2016-2017

Účast v soutěžích a naše výsledky

5.5. 2017 Mc´Donald Cup - základní kolo kategorie 4., 5. třída 4. místo
25.4. 2017 Pohár rozhlasu kategorie 6., 7. třída 3. místo J. Lahoda
25.4. 2017 Pohár rozhlasu kategorie 6., 7. třída 1. místo L. Janák
18.4. 2017 vybíjená - okresní kolo kategorie 4., 5. třída
7. 4. 2017 vybíjená - základní kolo kategorie 4., 5. třída hoši 2. místo
26. 3. 2017 Čtení v muzeu - výtvarná soutěž věnovaná autorům J. Trnkovi a M. Macourkovi 1. A 3 oceněné práce Š. Kohlman, M. Korytková, P. Zelenková
1. B 3 oceněné práce E. Dudášiková, D. Hořejší, T. Řádová
2. A 3 oceněné práce kolektivní vítězství
2. B 3 oceněné práce A. Jelínková, K. Leipnerová, J. Vengrinová
3. třída 3 oceněné práce D. Badziony, E. Krátká, V. E. Steinbrecher
4. třída 3 oceněné práce D. Hoďáková, J. Jančaříková, L.  Smolíková
5. třída 3 oceněné práce E. Dubská,  T. Hamerníková, K. Lipská,
6. třída 3 oceněné práce V. Přibyl+J.Běloušek, A. Ulmannová+V. Khmelyuk, H. Bobková+V. Melenová
7. třída 3 oceněné práce B. Taranzová+J. Hejný+T. Fousek, J. Lahoda+L.Kotzina+V. Štýbr, N. Gregorová+M. Matulová+K. Velíšková+P. Shyskina
8. třída 3 oceněné práce K. A. Hurtová, E. Moravcová, V. Rydlová
9. třída 3 oceněné práce S. Steinbrecher+A. Kytková, S. Přibylová+ K. Trpáková, N. Matějková+V. Kyselá
21. 3. 2017 Soutěž v německém jazyce - krajské kolo kategorie II. C 1. místo S. M. Steinbrecher, 9. třída - postup do celostátního kola
17. 3. 2017 Matematický klokan Cvrček (2., 3. třída) 1. místo A. Čadilová, 2. A (79 b. z 90 b.)
2. místo L. Bechyně, 3.tř. (69 b. z 90 b.)
3. místo M. Drvota, 3.tř., M. Fingerhut, 2. A, E. Chalupová, 2. A (65 b. z 90 b.)
Klokánek (4., 5. třída) 1. místo D. Vlček, 5. tř. (103 b. ze 120 b.)
2. místo J. Chalupa, 5. tř. (102 b. ze 120 b.)
3. místo J. Koula, 4. tř. a T. Frolíková, 5. tř. (84 b. ze 120 b.)
Benjamín (6., 7. třída) 1. místo G. Vlčková, 7. tř. (85 b. ze 120 b.)
2. místo V. Khmelyuk, 6. tř. (85 b. ze 120 b.)
3. místo O. Buřič, 6. tř. (77 b. ze 120 b.)
Kadet (8., 9. třída) 1. místo T. Zaoral, 9. tř. (69 b. ze 120 b.)
2. místo V. Rydlová, 8. tř. (62 b. ze 120 b.)
3. místo S. Přibylová, 9. tř. (48 b. ze 120 b.)
28. 2. 2017 Zeměpisná olympiáda - okresní kolo kategorie II.A 4. místo Petr Erben, 7. třída - postup do krajského kola - úspěšný řešitel - 144. v ČR
kategorie II.A 16. místo Vojtěch Vengrin, 6. třída
kategorie II.A 18. místo Václav Štýbr, 7. třída
kategorie II.A 22. místo Polin Shyskina, 7. třída
9. 2. 2017 Soutěž v anglickém jazyce - okresní kolo kategorie II.A 10. místo S. Přibylová, 8. třída
7. 2. 2017 Soutěž školních družstev v angličtině 8. třída 4. místo K.A. Hurtová, A. Luzin, E. Moravcová
24.1.2017 Matematická olympiáda - okresní kolo kategorie Z5 14. - 20. místo J. Chalupa, 5. tř.
2. 12. 2016 stolní tenis - okresní kolo kategorie 6. - 9. třída hoši 4. místo J. Novotný, D. Vlček, Š. Chalupa
foto18
2. 12. 2016 stolní tenis - okresní kolo kategorie 6. - 9. třída dívky 1. místo K. Trpáková, G. Vlčková
foto17
1. 12. 2016 šachy - okresní kolo III., IV. kategorie
1. místo V. Přibyl, S. Přibylová, V. Švarcbach, V. Vengrin - postup do krajského kola
foto16
1. 12. 2016 florbal - okresní kolo kategorie 8., 9. třída dívky 2. místo bez postupu
foto15
25. 11. 2016 Dějepisná olympiáda - školní kolo kategorie 8., 9. třída 1. místo S. Přibylová, 9. tř., 39b. z 60b.
23. 11. 2016 florbal - okresní kolo kategorie 6.,7. třída dívky  4. místo bez postupu
foto13, foto14
21. 11. 2016 Olympiáda Čj - školní kolo kategorie 8., 9. třída 1. místo K. Trpáková, 9. tř., 27b. z 33b., postup do okresního kola -  18. místo
21. 11. 2016 florbal - okresní kolo kategorie 8., 9. třída hoši 5. místo bez postupu
foto12
  3. 11. 2016 florbal - okresní kolo kategorie 4., 5. třída 2. místo ve skupině bez postupu do finále
foto9, foto10, foto11
14. 10. 2016 Přírodovědný klokan - školní kolo kategorie 8., 9. třída 1. místo Rydlová Veronika, 8. tř.
2. místo Přibylová Sofie, 9. tř.
3. místo Zapletalová Michaela, 8. tř.
13. 10. 2016 nohejbal kategorie 9. třída hoši
10. místo foto7, foto8
20. 9.2016 přespolní běh La Park III. kategorie - hoši 10. místo foto1, foto2, foto3
III. kategorie - dívky 9. místo foto4, foto5, foto6
IV. kategorie - hoši 14. místo
IV. kategorie - dívky 17. místo