23. 11. - 16.30 - 18.00 volby do Školské rady; třídní schůzky,1. stupeň 17.00, 2. stupeň 18.00

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2015-2016

Účast v soutěžích a naše výsledky

15. 6.2016 Prague Baseball school cup II. kategorie - 4. - 5. třída 10. místo foto 14
22. 4.2016 Mc Donald´s Cup - okresní kolo 3., 4., 5. třída hoši 8. místo
22. 4.2016 Plavecko-běžecký pohár Středočeského kraje 2016 - okresní kolo kategore dívky E 1. místo K. Soukupová, 3. třída, postup do krajského kola 14. 6. - 1. místo foto 13, postup do republikového kola
kategore dívky G 5. místo G. Vlčková, 6. třída
kategore dívky H 5. místo V. Kyselá, 7. třída
8. 4. 2016 Vybíjená 4., 5. třída hoši
5. 4. 2016 Matematická olympiáda - okresní kolo kategorie ZO7 13. místo V. Rydlová, 7. třída
18. března 2016 Matematický klokan kategorie Cvrček
(2. - 3. třída)
1. místo M. Šulc, 3. třída
2. místo J. Koula, 3. třída
3. místo E. Krátká, 2. třída
kategorie Klokánek(4. - 5. třída) 1. místo V. Přibyl, 5. třída
2. místo P. Gottesman, 5. třída
3. místo P. Cibík, 5. třída
kategorie Benjamín
(6. - 7. třída
1. místo G. Vlčková, 6. třída
2. místo V. Rydlová, 7. třída
3. místo L. Cingálková, 7. třída
kategorie Kadet (8. - 9. třída) 1. místo F. Šváb, 8. třída
2. místo R. Zavadil, 9. třída
3. místo T. Lagová, 9. třída
14. března 2016 Soutěž v německém jazyce - krajské kolo - kategorie II.C 2. místo Sandra M. Steinbrecher, 7. třída
13. března 2016 Čtení v muzeu - výtvarná soutěž věnovaná tvorbě Jiřího Kahouna a Eduarda Štorcha 1.A třída 3 oceněné práce A. Čadilová, E. Chalupová, A. Soukupová
1.B třída 3 oceněné práce O. Lahoda, K. Leipnerová, O. Lahoda
2. třída 3 oceněné práce E. Krátka, F. Procházka, M. Tůma
3. třída 3 oceněné práce A. Dudášiková, D. Gregor, A. Hendrichová
4. třída 3 oceněné práce N. Černá, T. Hamerníková, N. Novotná
5. třída 3 oceněné práce V. Khmelyuk, L. Nováčková, A.A. Sokolová
6. třída 3 oceněné práce K. Blínová +K. Trpáková, B. Buřičová + S. Přibylová, V. Kyselá + N. Matějková
7. třída 3 oceněné práce K. Borčová, K. A. Hurtová, M. Slavíková
8. třída 3 oceněné práce V. Kleinová + G. Vlčková, M. Matulová + K. Navrátilová, L. Vomelová + B. Taranzová
9. třída 3 oceněné práce T. Humešová + V. Tanečková, B. Kejlová, T. Lagová
9. března Pythagoriáda - 5. třída školní kolo 1. místo V. Přibyl - postup do okresního kola - 9. - 13. místo
2. místo
3. místo
5. února Soutěž v anglickém jazyce kategorie II.A - školní kolo 1. místo P. Pavlík, 8. třída
2. místo S. Přibylová, 8. třída
3. místo D. Gottesman, 8. třída, K. Trpáková, 8. třída, postup do okresního kola - 18. místo
8. ledna Soutěž v německém jazyce kategorie II.A - školní kolo 1. místo A. Samuelová, 9. třída, postup do okresního kola 7. místo
2. místo T. Lagová, 9. třída
3. místo O. Sláma, 9. třída
20. ledna Zeměpisná olympiáda kategorie A - školní kolo 1. místo P. Erben, 6. třída, postup do okresního kola
6. místo
kategorie A - školní kolo 2. místo V. Štýbr, 6. třída, postup do okresního kola
12. místo
kategorie A - školní kolo 3. místo J. Jirmus, 6. třída
20. listopadu Dějepisná olympiáda školní kolo 1. místo T. Lagová, 9. třída, postup do okresního kola 33. místo
2. místo M. Cingálek, 9. třída, postup do okresního kola 21. místo
3. místo S. Přibylová, 8. třída
11. prosince Olympiáda v českém jazyce kategorie I. - školní kolo 1. místo A. Samuelová, 9. třída, postup do okresního kola 11. místo
2. - 3. místo J. Kořánová, 9. třída
2. - 3. místo T. Lagová, 9. třída
7. prosince volejbal - okresní kolo starší dívky "A" 4. místo foto12
7. prosince volejbal - okresní kolo starší dívky "B" 3. místo foto11
7. prosince volejbal- okresní kolo starší hoši 4. místo foto10
23. listopadu florbal - okresní kolo starší hoši 8. místo foto9
20. listopadu florbal - okresní kolo starší dívky 4. - 6. místo foto8
5. listopadu stolní tenis - krajské kolo dívky 3. místo foto7
4. listopadu florbal - okresní kolo mladší hoši 5. místo foto6
27. října Kostičková škola - stavby z Lega školní družina 2. místo
26. října florbal starší dívky 2. místo postup do okresního kola
23. října stolní tenis dívky 1. místo postup do krajského kola, foto5
14. října Přirodovědný klokan kategorie Kadet (7. - 9. třída)
max. 120 b.
1. místo T. Zaoral, 8. třída, 66 b.
2. místo R. Zavadil, 9. třída, 57 b.
3. místo M. Cingálek, 9. třída, 54 b.
1. října 2015 přespolní běh 6., 7. třída - hoši 11. místo foto3, foto4 
1. října 2015 přespolní běh 6., 7. třída - dívky 15. místo foto1, foto2
září Zdravé zuby Fišerová Markéta 2. místo