13. 12. - zrušena akce Den otevřených dveří

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2014-2015

Účast v soutěžích a naše výsledky

14. října 2014 florbal - Kladno kategorie IV. hoši 4. místo
16. října 2014 Přírodovědný klokan, kategorie Kadet - školní kolo Zuzana Štokrová, 9. třída 1. místo 76 b. ze 120 b.
David Běloušek, 9. třída 2. místo 74 b. ze 120 b.
Vojtěch Kundela, 8. třída 3. místo 72 b. ze 120 b.
23. října 2014 stolní tenis - Rakovník kategorie III. dívky -
K. Trpáková, G. Vlčková
1. místo foto1, foto2
kategorie III. hoši -
D. Frank, J. Novotný, M. Soukup
2. místo foto3, foto4, foto5
kategorie IV. hoši -
D. Běloušek, T. Frank, J. Smolík
4. místo
10. listopadu 2014 florbal - Kladno kategorie III. dívky 2. místo foto6, foto7, foto8
26. listopadu 2014 florbal - Rakovník kategorie III. hoši 2. místo
27. listopadu 2014 Olympiáda z českého jazyka - školní kolo Zuzana Štokrová, 9. třída 1. - 2. místo postup do okresního kola - 17. - 18. místo
Štěpánka Stanická, 9. třída 1. - 2. místo
28. listopadu 2014 florbal - Nové Strašecí kategorie III. hoši 3. místo foto9, foto10
listopad 2014 Ahoj z prázdnín - výtvarná soutěž žáci 1. - 4. třídy 22 výtvarných prací
8. prosince 2014 volejbal - Rakovník kategorie IV. dívky 4. místo
12. prosince 2014 Dějepisná olympiáda - školní kolo Matěj Cingálek, 8. třída 1. místo postup do okresního kola - 28. místo
Vojtěch Kundela, 8. třída 2. místo
David Běloušek, 9. třída 3. místo
leden 2015

Zeměpisná olympiáda - školní kolo

kategorie B - 7. třída

Sofie Přibylová 1. místo postup do okresního kola - 10. místo

Tomáš Zaoral 2. místo postup do okresního kola - neúčast
Jakub Novotný 3. místo
leden 2015

Zeměpisná olympiáda - školní kolo

kategorie B - 8., 9. třída
Matěj Cingálek, 8. třída 1. místo postup do okresního kola - 9. místo

Věra Drdová, 9. třída 2. - 3. místo postup do okresního kola - 24. místo
Ondřej Sláma, 8. třída 2. - 3. místo
25. ledna 2015 Olympiáda z anglického jazyka - školní kolo Tereza Lagová, 8. třída 1. místo postup do okresního kola - 19. místo
Ondřej Sláma, 8. třída 2. místo
Matěj Cingálek, 8. třída 3. místo
3. března 2015 vybíjená - okresní kolo dívky a hoši 4., 5. třída 6. místo
7. března 2015 Česko se hýbe 7. třída - dívky 4. místo postup do republikového finále 5. 6. v Mostu - 14. místo
17.března 2015 Soutěž v německém jazyce - krajské kolo - kategorie II.C Sandra M. Steinbrecher, 7. třída 1. místo postup do celostátního kola - 14. místo
18.března 2015 basketbal - okresní kolo - kategorie III. chlapci hoši 6 - 7. třída 6. místo
20. března 2015 Matematický klokan kategorie Cvrček
(2. - 3. třída)
1. místo 78 bodů z 90 - Jiří Chalupa (3.tř.) 
2. místo 69 bodů z 90 - Jiří Muchka (3. tř.)
3. místo 62 bodů z 90 - Jakub Klein (3. tř.)
kategorie Klokánek(4. - 5. třída) 1. místo 73 bodů ze 120 - Pavel Cibík (4. tř.)
2. místo 72 bodů ze 120 - Pavel Gottesman (4. tř.) a Viktoryia Khmelyuk (4. tř.)
3. místo 70 bodů ze 120 - Viktor Přibyl (4. tř.)
kategorie Benjamín
(6. - 7. třída)
1. místo 67 bodů ze 120 - Sofie Přibylová (7. tř.)
2. místo 58 bodů ze 120 - Patrik Pavlík (7. tř.)
3. místo 54 bodů ze 120 - David Gottesman (7. tř.)
kategorie Kadet (8. - 9. třída) 1. místo 56 bodů ze 120 - Zuzana Štokrová (9. tř.)
2. místo 54 bodů ze 120 - František Špás (9. tř.)
3. místo 48 bodů ze 120 - Adéla Samuelová (8. tř.)
22. března 2015 Čtení v muzeu - výtvarná soutěž věnovaná J. Žáčkovi 1. třída tři oceněné práce Daniel Badziony, Karolína Breníková, Lucie Hamerníková
2. třída tři oceněné práce Daniela Hoďáková, Andrej Jartim, Aneta Hendrichová
3. třída tři oceněné práce Tereza Hamerníková, Kateřina Lipská, Jan Chalupa
4. třída tři oceněné práce Kryštof Cingálek, Viktoria Khmelyuk, Hanka Bobková
5. třída tři oceněné práce Veronika Kleinová, Kateřina Krátká, Michal Hanzlíček
6. třída tři oceněné práce Ema Moravcová, Markéta Svobodová, Veronika Rydlová
7. třída tři oceněné práce Sofie Přibylová a Karolína Trpáková, Patrik Pavlík a Filip Šváb, Veronika Bobková a Sandra M. Steinbrecher
8. třída tři oceněné práce Tereza Lagová, Tereza Humešová, Martina Vejrážková
9. třída tři oceněné práce Tereza Burgerová, Jitka Čechová, Zuzana Štokrová
8. dubna 2015 Matematická olympiáda - okresní kolo kategorie Z8 11. - 13. místo Adéla Samuelová, 8. třída
27. března 2015 Turnaj o školní baseballový pohár žáci 2. a 3. třídy 2. místo foto11, foto12
23. dubna 2015 Česko se hýbe 6. třída - dívky 5. místo postup do republikového finále 5. 6. v Mostu - 16. místo foto13, foto14, foto15, foto16
12. května 2015 Mc Donald's Cup 1. - 3. třída 4. místo

foto17

4. - 5. třída 5. - 6. místo
13. května Soutěž sdravotních hlídek ČČK Rakovník 8. třída - školní zdravotní služba 4. a 5. místo
11. června 2015 Požární ochrana očima dětí - výtvarná soutěž kat. 4. - 5. třída 1. místo Lucie Vomelová, 5. třída
2. místo Anna Ulmanová, 4. třída
22. června 2015 T-ballový turnaj Rakovník dívky 8., 9. třída 1. místo foto18
hoši 8., 9. třída 5. místo