23. 11. - 16.30 - 18.00 volby do Školské rady; třídní schůzky,1. stupeň 17.00, 2. stupeň 18.00

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2013-2014

Účast v soutěžích a naše výsledky

20. září 2013 Malá kopaná - základní kolo Kladno hoši 6. + 7. třída 3. místo ve skupině bez postupu
15. října 2013 Florbal- základní kolo Rakovník 4. + 5. třída 5. místo ve skupině bez postupu
22. října 2013 Florbal- okresní kolo Kladno dívky 6. + 7. třída 4. místo
říjen 2013 Ahoj z prázdnin - výtvarná soutěž žáci 3. a 4. třídy čestné uznání pro M. Fišerovou
5. listopadu 2013 Florbal- okresní kolo Stochov hoši 6. +7. třída 5. místo ve skupině bez postupu
6. listopadu 2013 Florbal- okresní kolo Kladno dívky 8. + 9. třída 4. místo
14. listopadu 2013 Florbal- základní kolo Stochov hoši 8. + 9. třída 2. místo ve skupině postup do okresního kola - 5. místo
19. listopadu 2013 Florbal- okresní kolo Kladno hoši 8. + 9. třída 5. místo ve skupině bez postupu
27. listopadu 2013 Přebor škol v šachu kategorie III. + IV. 3. místo V. Přibyl, S. Přibylová, T. Frank, J. Ondřej, V. Král, M. Cingálek
prosinec 2013 Olympiáda z českého jazyka - školní kolo 1. místo Zuzana Štokrová
2. místo Barbora Matějková - postup do okresního kola - 12. místo
leden 2014 Dějepisná olympiáda - školní kolo kategorie 8. + 9. třída 1. místo Štěpánka Stanická - postup do okresního kola - 31. místo
2. místo Barbora Matějková - postup do okresního kola - 36. místo
3. místo Michal Beredzas
únor 2014 Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo kategorie I.A  1. místo Tereza Lagová - postup do okresního kola - 14. - 15. místo
kategorie II.A  1. místo Štěpánka Stanická - postup do okresního kola - 19. místo
 2. místo Zuzana Štokrová, Jakub Ondřej
 3. místo Barbora Matějková
únor 2014
Zeměpisná olympiáda - školní kolo kategorie A - 6. třída 1. místo Jakub Novotný -  postup do okresního kola - 19. místo
2. místo David Frank - postup do okresního kola - 20. místo
3. místo Veronika Kyselá
kategorie B - 7. třída 1. - 2. místo Matěj Cingálek - postup do okresního kola - neúčast pro nemoc, Robin Zavadil  - postup do okresního kola - neúčast pro nemoc
3. místo Lukáš Novák
kategorie C - 8. + 9. třída 1. místo Štěpán Klomínský - postup do okresního kola - neúčast pro nemoc
2. místo Zuzana Štokrová - postup do okresního kola - 16. místo
3. místo Barbora Matějková
17. 2. 2014 Pythagoriáda - školní kolo 7. třída 1. - 3. místo Tereza Lagová, Adéla Samuelová, Ondřej Sláma - bez postupu
26. 2. 2014 basketbal - okresní kolo

8., 9. třída
dívky

5. místo bez postupu
28. 2. 2014 vybíjená 4., 5. třída dívky 4. místo ve skupině bez postupu, foto1, foto2, foto3
únor 2014 Matematická olympiáda - domácí kolo 7. třída 1. místo Adéla Samuelová - postup do okresního kola - 15. místo
2. místo Tereza Lagová - postup do okresního kola - 31. místo
18. 3. 2014 Soutěž v německém jazyce kategorie II.C S. M. Steinbrecher - 2. místo v krajském kole
21. 3. 2014 gymnastika 1. - 5. třída 3. místo - družstvo D. Vlček, P. Cibík, P. Gottesman, A. Čebiš - získal 3. místo pro jednotlivce
6. - 7. třída 3. místo - družstvo V. Kuckir, M. Kuckir - získal 2. místo pro jednotlivce, P. Pavlík, D. Frank foto4, foto5, foto6, foto7
23.3.2014 Čtení v muzeu - výtvarná soutěž věnovaná E. Petiškovi 1. třída tři oceněné práce E. Čadilová, B. Stanická, L. Smolíková
2. třída tři oceněné práce J. Chalupa, K. Lipská, T. Hamerníková
3. třída tři oceněné práce K. Franková, A. A. Sokolová, V. Melenová
4. třída tři oceněné práce G. Vlčková, A. Čebiš, L. Štokrová
5. třída tři oceněné práce M. Slunečková, E. Moravcová, V. Rydlová
6. třída tři oceněné práce P. Pavlík, N. Matějková, J. Novotný
7. třída tři oceněné práce T. Lagová, V. Tanečková, A. Samuelová
8., 9. třída tři oceněné práce B. Matějková, J. Suchan, K. Věrnochová
24. 3. 2014 Matematický klokan kategorie Cvrček
(2. - 3. třída)
1. místo 74 bodů z 90 - O. Buřič (3.tř.), P. Cibík (3.tř.), V. Khmelyuk (3.tř.)
2. místo 70 bodů z 90 - J. Roneš (3.tř.)
3. místo 62 bodů z 90 - J. Muchka (2.tř.)

kategorie Klokánek(4. - 5. třída)

1. místo 87 bodů ze 120 - K. Borčová (5.tř.)
2. místo 86 bodů ze 120 - M. Peške (5.tř.)
3. místo 83 bodů ze 120 - V. Přibyl (3.tř.)
kategorie Benjamín
(6. - 7. třída)
1. místo 65 bodů ze 120 - T. Zaoral (6.tř.)
2. místo 51 bodů ze 120 - A. Samuelová (7.tř.)
3. místo 50 bodů ze 120 - M. Mikovec (7.tř.)
kategorie Kadet (8. - 9. třída) 1. místo 74 bodů ze 120 - B. Matějková (9.tř.)
2. místo 58 bodů ze 120 - P. Švancar (9.tř.)
3. místo 57 bodů ze 120 - Š. Stanická (8.tř.), V. Sedláčková (9.tř.)
27. 3. 2014 basketbal - okresní kolo 6., 7. třída hoši 4. místo bez postupu
4. 4. 2014 Česko se hýbe - oblastní kolo taneční soutěže 6. třída dívky 4. místo bez postupu, foto 8, foto 9
7. třída dívky 3. místo bez postupu, foto 10, foto 11
8., 9. třída dívky 1. místo postup do republikového kola (neúčast - Letní škola Rozumíme penězům), foto 12, foto 13
25. 4. 2014 Plavecko-běžecký pohár Středočeského kraje kategorie A 4. místo D. Vlček, 2. třída
kategorie F 5. místo V. Rydlová, 5. třída
kategorie G 5. místo K. Rydlová, 7. třída
kategorie B 6. místo A. Čebiš, 4. třída, foto 14
5. 5. 2014 Mc Donald's Cup 1. - 3. třída 5. místo foto15
16. 5. 2014 Pohár rozhlasu 6. - 7. třída 1. místo K. Rydlová, 7. třída, běh na 600m
foto16, foto17 1. místo M. Vejrážková, 7. třída, hod míčkem
3. místo R. Zavadil, 7. třída, skok daleký
12.6.2014 Miniolympiáda 1. - 5. třída 1. místo A. Hořejší, 3. třída, běh na 500m
foto 18, foto19 1. místo A. Hořejší, 3. třída, skok daleký
2. místo P. Cibík, 3. třída, běh na 500m
2. místo D. Vlček, 2. třída, běh na 50m
24.6.2014 T-Ballový turnaj 8. +9. třída - dívky 4. místo
8. + 9. třída - hoši 4. místo