13. 12. - zrušena akce Den otevřených dveří

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2012-2013

Účast v soutěžích a naše výsledky

26. září 2012 Malá kopaná - okrskové kolo starší hoši 3. místo bez postupu
27. září 2012 Malá kopaná - okrskové kolo mladší hoši 4. místo bez postupu
19. října 2012 Florbal - základní kolo starší žákyně 3. místo bez postupu
30. října 2012 výtvarná soutěž "Ahoj z prázdnin" žáci 2., 3. třídy
31. října 2012 Přirodovědný Klokan - školní kolo (max. 120b.) žáci 8., 9. třídy 1. místo E. Černá 8. tř. 67b.
2. místo E. Hasíková 9. tř. 60b.
3. místo K. Věrnochová 8. tř. 57b.
listopad 2012 Dějepisná olympiáda - školní kolo (max. 71 bodů) žáci 8. třídy 1. místo M. Beredzas 8. tř. 64b. - postup do okresního kola - 13. místo
2. místo E. Černá 8. tř. 63b. - postup do okresního kola (náhradník)
3. místo J. Ondřej 8.tř. 50b.
listopad 2012 Olympiáda v českém jazyce - školní kolo (max. 30 bodů) žáci 9. třídy 1. místo K. Zaoralová 9.tř. 22b.  - postup do okresního kola - 7. místo
2. místo K. Sedláčková 9.tř. 21b.
29.listopadu 2012 Stolní tenis (ve skupině proti ZŠ Buštěhrad, ZŠ Stochov, 4. ZŠ Kladno) žáci 7. třídy 3. místo družstvo: D. Běloušek, T. Frank, J. Smolík
foto
Olympiáda v anglickém jazyce - školní kolo žáci 8., 9. třídy 1. místo K. Sedláčková 9.tř. - postup do okresního kola - neúčast pro nemoc
2. místo M. Beredzas 8.tř.
3. místo K. Zaoralová 9.tř.
8.února 2013 Pythagoriáda - školní kolo (max. 15b., postup do okresního kola minim. 9b.) žáci 6. třídy 1. místo T. Lagová 8b.
2. - 3. místo M. Norko, A. Samuelová 6b.
Pythagoriáda - školní kolo (max. 15b., postup do okresního kola minim. 9b.) žáci 7. třídy 1. místo Z. Štokrová 6b.
2. - 3. místo V. Král 3b., F. Špás 3b.
25.února 2013 Vybíjená - základní kolo mladší žáci 5. místo bez postupu
27.února 2013 Vybíjená - základní kolo mladší žákyně 4. místo postup do okresního kola 4. místo
14.března 2013 Gymnastické závody mladší žáci 1. místo A. Čebiš, M. Kuckir (2. místo v kategorii jednotlivců), V. Kuckir (1. místo v kategorii jednotlivců), P. Pavlík
17.března 2013 Čtení pro celou rodinu - výtvarná soutěž 1. třída 3 nejlepší obrázky N. Burgerová, T. Hamerníková, J. Chalupa,
2. třída 3 nejlepší obrázky P. Cibík, V. Khmelyuk, V. Vengrin
3. třída 3 nejlepší obrázky N. Gregorová, J. Hejný, K. Navrátilová
4. třída 3 nejlepší obrázky F. Barochová, M. Čermáková, M. Slavíková
5. třída 3 nejlepší obrázky B. Buřičová, P. Pavlík, S. Přibylová
6. třída 3 nejlepší obrázky T. Lagová, A. Samuelová, P. Šnejberg
březen 2013 Astronomická olympiáda kategorie EF krajské kolo - 7. místo - K. Vrabec 9. tř.
17. dubna 2013 Matematická olympiáda kategorie Z7 okresní kolo - 9. - 12. místo - Z. Štokrová 7. tř.
19. dubna 2013 výtvarná soutěž "Hasiči jedou zachraňovat" 2., 3. třída A. A. Sokolová 2. tř. - oceněná práce
24. dubna 2013 Mc Donalds'Cup mladší žáci 4. místo foto
25.dubna 2013 Česko se hýbe - postupové kolo kategorie 11 - 13 let 3. místo družstvo: T. Lagová, B. Kejlová, T. Humešová, J. Kořánová, V. Tanečková, M. Vejrážková, T. Burgerová
kategorie 14 - 16 let 1. místo

družstvo: S. Molčanová, E. Hasíková, K. Sedláčková, K. Hamouzová, R. Holasová, K. Zaoralová, K. Mlynáriková, E. Černá, D. Nováková, V. Dondová - postup do republikového  kola - bez umístění

3. května
2013
Atletický čtyřboj straší žákyně 4. místo Hasíková, Holasová, Černá, Nováková, Rydlová
starší žáci 6. místo Jordák, Putík, Vrabec, Picka, Zíka
15., 16. května 2013 Pohár rozhlasu - atletická soutěž mladší žákyně 8. místo Kejlová, Štokrová, Stanická, Drdová, Vejrážková, Masáková, Humešová, Tanečková, Rydlová - 2. místo - běh na 600 m
mladší žáci 12. místo Pospíšil, Donda, Janoušek, Frank, Zavadil, Špás, Sláma
starší žákyně 8. místo Černá, Hamouzová, Zaoralová, Nováková, Holasová, Hasíková, Molčanová, Mlynáriková, Korseltová, Sedláčková
starší žáci 14. místo Vrabec, Zíka, Nováček, Putík - 2. místo - vrh koulí