13. 12. - zrušena akce Den otevřených dveří

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2011-2012

Účast v soutěžích a naše výsledky

21. 9. 2011 okrskové kolo malé kopané hoši 6., 7. třída 3. místo bez postupu
říjen 2011 Přírodovědný klokan - kategorie Kadet žáci 2. stupně 1. místo M. Hanzlíček - 9. třída
2. místo K. Vrabec - 8. třída
3. místo A. Korseltová - 8. třída
říjen 2011 Ahoj z prázdnin - výtvarná soutěž žáci 2. třídy
listopad 2011 Pythagoriáda - školní kolo žáci 5. třídy 1. místo A. Moravcová 12 bodů
- 25. místo v okresním kole
(max. bodů 15) 2. místo V. Kundela 9 bodů
- 31. místo v okresním kole
3. místo A. Samuelová 8 bodů
Pythagoriáda - školní kolo žáci 6. třídy 1. místo

Z. Štokrová 9 bodů

 - postup do okresního kola
(pro nemoc se neúčastnila)

2. místo Š. Stanická 5 bodů
3. místo D. Běloušek, M. Tůmová 4 body
listopad 2011 Hasiči jedou zachraňovat - výtvarná soutěž kateg. 1. - 2. třída 1. místo Jiří Jirmus, 2. třída
organizuje HZS Středočeského kraje 3. místo Gabriela Vlčková, 2. třída
kateg. 5. třída 2. místo Tereza Humešová,5. třída
listopad 2011 Olympiáda v českém jazyce žáci 9. třídy 1. místo R. Kletečková 27 bodů
- 11. - 12. místo v okresním kole
2. místo K. Belušová 23 bodů
3. místo M. Hanzlíček 20 bodů
březen 2012 Matematická olympiáda kategorie Z6 1. místo Z. Štokrová - 12. místo v okresním kole
březen 2012 Mezinárodní soutěž v psaní dopisů 2012 žáci 5. třídy odesláno 7 prací do soutěže
březen 2012 Čtení pro celou rodinu/výtvarná soutěž (Z. Miler, Z. Svěrák) kategorie 1. třída 1. místo Viktorie Khmelyuk
2. místo Kryštof Cingálek
3. místo Lucie Nováčková
kategorie 2. třída 1. místo Klára Navrátilová
2. místo Jan Hejný
3. místo Lucie Vomelová
kategorie 3. třída 1. místo Kateřina Bičanová
2. místo Kateřina Anna Hurtová
3. místo Františka Barochová
kategorie 4. třída 1. místo Kristýna Blínová
2. místo Jakub Novotný
3. místo Matyáš Garnol
kategorie 5. třída 1. místo Tereza Lagová
2. místo Alena Moravcová
3. místo Vojtěch Kundela
kategorie 6. třída 1. místo Jan Suchan
2. místo Štěpánka Stanická
3. místo Marie Barochová
kategorie 7. třída 1. místo Eliška Černá
16. 3. 2012 Klokan - matematická soutěž kategorie Cvrček (žáci 2. a 3. třídy,
maximální počet bodů je 60)
1. místo M. Kanta - 55 bodů
2. místo M. Hanzlíček - 49 bodů
3. místo

K.Krátká - 44 bodů

M. Rýgl - 44 bodů

kategorie Klokánek (žáci 4. a 5. třídy,
maximální počet bodů je 120)
1. místo A. Moravcová - 109 bodů
2. místo V. Tanečková - 94 bodů
3. místo O. Sláma - 86 bodů
kategorie Benjamín (žáci 6. a 7. třídy,
maximální počet bodů je 120)
1. místo

B. Matějková - 69 bodů

M. Beredzas - 69 bodů

2. místo Z. Štokrová - 62 bodů
3. místo S. Zíka - 61 bodů
kategorie Kadet  (žáci 8. a 9. třídy,
maximální počet bodů je 120)
1. místo K. Belušová - 81 bodů
2. místo R. Kletečková - 72 bodů
3. místo F. Matoušek - 65 bodů
23. 4. 2012 Mc Donald's Cup 4. - 5. třída 5. místo Čejka Matěj, Fencl Roman, Frank David, Kuckir Michal, Kuckir Viktor, Janoušek Jakub, Novák Lukáš, Mikovec Matouš
17. 4. 2012 Mc Donald's Cup 1. - 3. třída 3. místo Gottesman Pavel, Čebiš Adam, Jirmus Jiří, Lahoda Jakub, Štýbr Václav, Velíšková Kateřina, Soukup Matěj, Štokrová Lenka, Vlčková Gabriela, Kanta Matěj, Peške Martin
8. 5. 2012 Běh vítězství zámeckým parkem starší žákyně 3. místo Eliška Černá
květen 2012 Astronomická olympiáda - krajské kolo kategorie E, F 5. místo K. Vrabec - 77 bodů
8. místo F. Matoušek - 54,5 bodu
10., 11. 5. 2012 Pohár rozhlasu/atletická soutěž/ Sletiště Kladno madší dívky 8. místo Kouglová Andrea, Stanická Štěpánka, Matějková Barbora, Nováková Denisa, Dondová Veronika, Drdová Věra, Černá Eliška, Masáková Markéta
mladší hoši 12. místo Klomínský Štěpán, Donda Adam, Frank Tomáš, Zíka Svatopluk, Picka Adam, Ondřej Jakub, Běloušek David
starší dívky 10. místo Zaoralová Kateřina, Mlynáriková Kristýna, Hamouzová Karolína, Holasová Romana, Hasíková Eliška, Janáková Veronika, Sedláčková Kristýna, Molčanová Sabina, Belušová Kristýna
starší hoši 16. místo Jordák David, Ondřej Adam, Sýkora Ondřej, Putík Ondřej, Vrabec Karel
13. 6. 2012 Atletická miniolympiáda/ Sletiště Kladno 1. stupeň 2, třída - L. Štokrová, N. Gregorová, G. Vlčková, A. Čebiš, M. Soukup, M. Hanzlíček; 3. třída - M. Slunečková, M. Peške, E. Navrátilová; 4. třída - T. Roubíková, E. Závěšická, D. Frank, P. Pavlík; 5. třída - K. Rydlová - 1. místo v běhu na 500m, M. Vejrážková - 2. místo - hod kriketovým míčkem, T. Humešová, T. Rychtr, O. Sláma, J. Janoušek