23. 11. - 16.30 - 18.00 volby do Školské rady; třídní schůzky,1. stupeň 17.00, 2. stupeň 18.00

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2010-2011

Účast v soutěžích a naše výsledky

5. 10. 2010 okrskové kolo malé kopané starší žáci 3. místo bez postupu
říjen 2010 Přírodovědný Klokan - školní kolo soutěže kategorie Kadet - žáci 8., 9. třídy 1. místo Dominika Zoková - 9. třída
2. místo Sabina Vomelová - 9. třída
3. místo Martina Stanická - 9. třída
říjen 2010 Ahoj z prázdnin - výtvarná soutěž žáci 4. - 7. třídy odesláno 17 prací
3.12.2010 Olympiáda z českého jazyka - školní kolo 1. místo Alexandra Polonyiová - 9. třída - postup do okresního kola - 5. místo
2. místo Jana Hykešová - 9. třída
prosinec 2010 Astronomická olympiáda - školní kolo soutěže kategorie EF - 8., 9. ročník 1. místo Tomáš Baroch - 9. třída
2. místo Marek Parožek - 9. třída
3. místo Dominika Zoková, Tomáš Kindl - 9. třída
kategorie GH - 6., 7. ročník 1. místo Michal Beredzas - 6. třída
2. místo Karel Vrabec - 7. třída
3. místo Adéla Korseltová - 7. třída
prosinec 2010 Taktik - on-line vědomostní soutěž žáci 4. třídy (745 zúčastněných) 77. místo Ondřej Sláma - 4. třída
77. místo Matěj Cingálek - 4. třída
108. místo Lukáš Novák - 4. třída
žáci 5. třídy (1 861 zúčastněných) 181. místo Tomáš Fencl - 5. třída
301. místo Zuzana Štokrová - 5. třída
1 267. místo Marie Barochová - 5. třída
žáci 6. třídy (2 058 zúčastněných) 71. místo Michal Beredzas - 6. třída
536. místo Jakub Ondřej - 6. třída
807. místo Dominik Dolák - 6. třída
žáci 8. třídy (1 981 zúčastněných) 502. místo František Matoušek - 8. třída
žáci 9. třídy (1 441 zúčastněných) 179. místo Tomáš Kindl - 9. třída
298. místo Marek Parožek - 9. třída
491. místo Jakub parožek - 9. třída
leden 2011 Pythagoriáda žáci 5. třídy 1. místo Zuzana Štokrová - postup do okresního kola - 10.- 11. místo
2. místo Tomáš Fencl - postup do okresního kola  - 21. - 24. místo
leden 2011 Olympiáda z anglického jazyka kategorie 6. třída 1. místo Barbora Matějková 56 bodů
2. místo Dominik Dolák, Jakub Ondřej 50 bodů
3. místo Beredzas Michal 49 bodů
kategorie 7. třída 1. místo Kristýna Sedláčková - postup do okresního kola 42 bodů - neúčast pro nemoc
2. místo Karolína Hamouzová - postup do okresního kola 41 bodů - 6. místo, Sabina Molčanová, Karel Vrabec 41 bodů
3. místo Eliška Hasíková 38 bodů
kategorie 8. třída 1. místo Renata Kletečková 76 bodů
2. místo Kristýna Belušová 62 bodů
3. místo František Matoušek 50 bodů
kategorie 9. třída 1. místo Alexandra Polonyiová 51 bodů - postup do okresního kola - 11. místo
2. místo Aneta Hasíková 48 bodů
3. místo Tomáš Kindl 43 bodů
únor 2011 Pythagoriáda žáci 8. třídy 1. místo Renata Kletečková 10 bodů z 15 - úspěšný řešitel -  postup do okresního kola - 8. místo
2. místo Msrtin Hanzlíček 8 bodů
3. místo Kristýna Belušová 7 bodů
březen 2011 Matematický klokan
18. 3. 2011
kategorie Cvrček (žáci 2. a 3. třídy, maximální počet bodů je 60) 1. místo Filip Šváb, 3. třída, 55 bodů
2. místo Michal Kuckir, 3. třída, 51 bodů
3. místo Kristýna Blínová, 3. třída, 50 bodů 
kategorie Klokánek (žáci 4. a 5. třídy, maximální počet bodů je 120) 1. místo Tomáš Fencl, 5. třída, 104 bodů
2. místo Zuzana Štokrová, 5. třída, 94 bodů
3. místo Štěpánka Stanická, 5. třída, 83 bodů
kategorie Benjamín (žáci 6. a 7. třídy, maximální počet bodů je 120) 1. místo Adéla Korseltová, 7. třída, 51 bodů
2. místo Michal Beredzas, 6. třída, 48 bodů
3. místo Svatopluk Zíka, 6. třída, 39 bodů
kategorie Kadet (žáci 8. a 9. třídy, maximální počet bodů je 120) 1. místo Renata Kletečková, 8. třída, 63 bodů
2. místo Martina Stanická, 9. třída, 62 bodů
3. místo Martin Hanzlíček, 8. třída, 54 bodů
6. 4. 2011 Matematická olympiáda okresní kolo Z6 14. místo Barbora Matějková, 6. třída