14. 9. - třídní schůzky (jsou zároveň členskými schůzemi SRPDŠ)

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2009-2010

Účast v soutěžích a naše výsledky

22.9. 2009 okrskové kolo malé kopané starší žáci  4.místo 
24.9. 2009 okrskové kolo nohejbalu starší žáci  1.místo  postup do okresního kola
14.10. 2009 okresní kolo nohejbalu starší žáci bez postupu
10., 12.11.2009 Přírodovědný Klokan Tomáš Kindl 8. třída  1.místo  82 body
Alexandra Polonyiová 8. třída  2.místo  80 bodů
Jakub Kramer, 9. třída
Marek Parožek, 8. třída
 3.místo  79 bodů
3.12. 2009 školní kolo Olympiády z Čj Nikola Věrnochová, 9. třída  1.místo 21 bod, postup do okres. kola
Nikola Rychtrová, 9. třída  2.místo 19 bodů, postup do okres. kola
Jakub Kramer, 9. třída  3.místo 17 bodů
Adam Šabat 9. třída, 17 bodů
10.12. 2009 školní kolo Olympiády z Aj Kateřina Zaoralová, 6. třída  1. místo 57,5 bodu, max. 69 bodů
Kristýna Sedláčková, 6. třída  2. místo 49,5 bodu
Karel Vrabec, 6. třída  3. místo 47,5 bodu
Kristýna Belušová, 7. třída  1. místo 51 bod, max. 57 bodů
Kletečková Renata, 7. třída 51 bod
Karolína Poštová, 7. třída  2. místo 42 body
František Matoušek, 7. třída  3. místo 33 body
Marek Parořek, 8. třída  1. místo 57 bodů, max. 77 bodů
Jakub Parožek, 8. třída  2. místo 56 bodů
Dominika Zoková, 8. třída  3. místo 54 body
Nikola Věrnochová, 9. třída  1. místo 50 bodů, max. 69 bodů
Daniel Pavelka, 9. třída  2. místo 24 body
8.1. 2010 školní kolo Dějepisné olympiády Tomáš Kindl, 8. třída  1. místo 61 bod, max. 64 body
Markéta Čebišová, 8. třída  2. místo 55 bodů
Jana Hykešová, 8. třída  3. místo 49 bodů
Jakub Parožek, 8. třída  4. místo 44 body
leden domácí kolo Matematické olympiády Barbora Matějková, 5. třída úspěšný řešitel
27.1.2010 okresní kolo Matematické olympiády Barbora Matějková, 5. třída 19. -27. místo
18.2.2010 školní kolo Pythagoriády Belušová Kristýna, 7. třída 1. místo 4 body, postup do okres. kola od 9 bodů
Hanzlíček Martin, 7. třída 2. místo 3,5 bodu
Poštová Karolína, 7. třída 2. místo 3,5 bodu
Ondřej Adam, 7. třída 3. místo  2,5 bodu
Zaoralová Kateřina, 6. třída 1. místo 8 bodů,  postup do okres. kola od 9 bodů
Holasová Romana, 6. třída 2. místo 6 bodů
Hamouzová Karolína, 6. třída 3. místo  5 bodů
Hasíková Eliška, 6. třída 3. místo  5 bodů
Sedláčková Kristýna, 6. třída 3. místo  5 bodů
18.2.2010 okresní kolo Olympiády z Aj Renata Kletečková, 7. třída 2. místo I. kategorie
Nikola Věrnochová, 9. třída 12. místo II. kategorie
26.2.2010 základní kolo vybíjené žáci 4., 5. třídy 3. místo 
15.3.2010 okresní kolo Olympiády z Čj Nikola Věrnochová, 9. třída 11. - 12. místo
18.3.2010 Matematický Klokan
kateforie Cvrček (2., 3. třída) Alena Moravcová, 3.třída 1. místo 55 bodů, max. počet bodů 60
Vojtěch Kundela, 3.třída 2. místo 55 bodů
Aneta Sekeráková, 3. třída 3. místo 48 bodů
kategorie Klokánek (4., 5. třída) Michal Beredzas, 5. třída 1. místo 83 bodů, max. počet bodů 120
Zuzana Štokrová, 4.třída 2. místo 81 bodů
Tomáš Fencl, 4. třída 3. místo 78 bodů
kategorie Benjamín (6., 7. třída) Renata Kletečková, 7. třída 1. místo 80 bodů, max. počet bodů 120
Kristýna Belušová, 7. třída 2. místo 63 bodů
Martin Hanzlíček, 7. třída 3. místo 54 bodů
kategorie Kadet (8., 9. třída) Lukáš Černý, 8. třída 1. místo 83 bodů, max. počet bodů 120
Jakub Parožek, 8. třída 2. místo 73 bodů
Tomáš Kindl, 8. třída 3. místo 61 bodů
21.3.2010 literární soutěž OS Naše Lány Barbora Buřičová, 2. třída 1.místo kategorie 2. - 5. třída
Veronika Kyselá, 2. třída 2.místo
Matyáš Garnol, 2. třída 3.místo
Dominika Zoková, 8. třída 2.místo kategorie 6. - 9. třída
březen 2010 školní kolo on-line soutěže Finanční gramotnost Marek Parožek, 8. třída 1. místo
Jakub Parožek, 8. třída 2. místo
Tomáš Baroch, 8. třída 3. místo
Tomáš Kindl, 8. třída 4. místo
Dominika Zoková, 8. třída 5. místo
Sabina Tyšerová, 8. třída 6. místo
březen 2010 okresní kolo on-line soutěže Finanční gramotnost družstvo ve složení 2. místo
Tomáš Kindl, 8. třída
Marek Parožek, 8. třída
Jakub Parožek, 8. třída
březen 2010 výtvarná soutěž Mé toulky za zvěří Tereza Lagová, 3. třída 1. místo
červen 2010 výtvarná soutěž Co pro mě znamená spolupráce s AČR Tereza Humešová, 3. třída 3. místo
červen 2010 výtvarná soutěž Lány očima dětí Svatopluk Zíka, 5. třída 1. místo kategorie 1. stupeň
Valerie Sedláčková, 5. třída 2. místo
Adéla Kytková, 2. třída 3. místo
Adam Picka, 5. třída 4. místo
Michal Beredzas, 5. třída 5. místo
Nikola Věrnochová, 9. třída 2. místo kategorie 2. stupeň
Karel Vrabec, 6. třída 3. místo
Karel Vrabec, 6. třída 4. místo
Romana Holasová, 6. třída 5. místo
červen 2010 vědomostní soutěž Taktik Tomáš Fencl, 4. třída 96. místo z 901 soutěžících
(úspěšnost 76,07%)
nejlepší z kategorie 4. třída (celková účast 5 žáků školy) 
Michal Beredzas, 5. třída

69. místo z 1820 soutěžících
(úspěšnost 86,24%)

nejlepší z kategorie 5. třída (celková účast 13 žáků školy)
František Matoušek, 7. třída 697. místo z 2273 soutěžících
(úspěšnost 75,96%)
nejlepší z kategorie 7. třída (celková účast 3 žáci školy)
Tomáš Kindl, 8. třída 185. místo z 1989 soutěžících
(úspěšnost 84,58%)
nejlepší z kategorie 8. třída (celková účast 6 žáků školy)