14. 9. - třídní schůzky (jsou zároveň členskými schůzemi SRPDŠ)

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2008-2009

Účast v soutěžích a naše výsledky

25.9. 2008  okrskové kolo malé kopané starší žáci    1. místo postup do okresního kola
30.9. 2008 okrskové kolo nohejbalu starší žáci    1. místo postup do okresního kola
říjen 2008 výtvarná soutěž „Ahoj z prázdnin“ žáci 1. stupně
6.11. 2008 okresní kolo nohejbalu starší žáci    3. místo postup do republikového kola
podzim 2008     „O nejlepšího sběrače kaštanů“ žáci školy
16.1. 2009 Memoriál J. Bicana - republikové kolo starší žáci    5. - 6. místo  
28.1. 2009 okresní kolo Dějepisné olympiády Malý Jan 9. třída  12.- 13. místo
Kramer Jakub 8.třída  32.- 33. místo        
leden 2009 výtvarná soutěž „Příroda kolem nás“ žáci 1. stupně
19.2. 2009 okresní kolo Soutěže v cizích jazycích
- angličtina II. kategorie
Tůmová Klára 9.třída  11. místo
23.2. 2009 „Nejšikovnější prvňáček Kladenska“ Tereza Roubíková 1.tř.            7. místo
28.1. 2009 školní kolo Pythagoriády 7. třída Martina Stanická   1. místo 6 bodů, do okres. kola
postup až od 9 bodů
Lukáš Černý
Jakub Parožek
  2. místo 5 bodů
Aneta Hasíková
David Keller
Marek Parožek
Sabina Tyšerová
  3. místo 3 body
26.2. 2009 školní kolo Pythagoriády 6. třída František Matoušek   1. místo 8 bodů, do okres. kola
postup až od 9 bodů
Renata Kletečková   2. místo 6 bodů
Kristýna Belušová   3. místo 5 bodů
březen 2009 Mezinárodná dětská výtvarná soutěž Lidice žáci školy
  5.3. 2009 základní kolo vybíjená hoši a dívky 4., 5. třída   6. místo
19.3. 2009 Matematická soutěž Klokan - Cvrček
2., 3. třída
Vojtěch Kundela 2.tř.   1. místo 55 bodů, max. počet bodů 60
Zuzana Štokrová, 3.tř.   2. místo 54 bodů
Alena Moravcová, 2.tř.
Martina Vejrážková, 2.tř.
  3. místo 46 bodů
Matematická soutěž Klokan - Klokánek
4., 5. třída
Kateřina Zaoralová, 5. tř.   1. místo 76 bodů, max. počet bodů 120
Jiří Kraval 5.tř.   2. místo 59 bodů
David Jordák 5.tř.   3. místo 47 bodů
Matematická soutěž Klokan - Benjamín
6., 7. třída
Martina Stanická 7.tř.   1. místo 52 bodů, max. počet bodů 120
Alexandra Polonyiová 7.tř.   2. místo 48 bodů
Martin Hanzlíček 6.tř.
František Matoušek 6.tř.
  3. místo 41 bodů
Matematická soutěž Klokan - Kadet
8., 9. třída
Štěpánka Putíková 9.tř.   1. místo 60 bodů, max. počet bodů 120
Jan Malý 9.tř.   2. místo 59 bodů
Kateřina Worofková 9.tř.   3. místo 53 bodů
březen 2009 výtvarná soutěž Strom - Zahradnictví Franc Kamenné Žehrovice žáci školy
8.4. 2009 okresní kolo Matematické olympiády 6. ročník Kristýna Belušová 6.tř.
Karolína Poštová 6. tř.

  1. místo
17. místo

výsledková listina
duben 2009 O nejhezčí novostrašeckou kraslici děti ŠD čestné uznání, hra Fantom foto
duben 2009 výtvarná soutěž „Požární ochrana očima dětí“ žáci 1. stupně
4.5. 2009 okresní kolo malé kopané starší žáci 3. místo  ve skupině bez postupu