1. 7. - 3. 9. Prázdniny

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Soutěže 2007-2008

Účast v soutěžích a naše výsledky

17.9. 2007  okrskové kolo malé kopané  starší žáci   1. místo  postup do okresního kola
říjen výtvarná soutěž „Nakresli Slunce“  žáci 1. stupně    
říjen výtvarná soutěž „Ahoj z prázdnin“  žáci 1. stupně    
prosinec výtvarná soutěž „Příroda kolem nás“  žáci 4., 5. třídy    
leden  výtvarná soutěž „Kůň terapeut“      
21.2. 2008 vybíjená  4. a 5. třída   4. místo  
únor výtvarná soutěž „Mé toulky za zvěří“  žáci 2. třídy

  3. místo
10. místo

 Věruška Drdová
 Markétka Masáková
březen „O nejkrásnější novostrašeckou kraslici“  žáci školy  čestné uznání  diplom
březen  „O nejkrásnější novostrašeckou kraslici“  žáci ŠD   3. místo  diplom
březen  výtvarná soutěž „Můj největší literární hrdina“   žáci školy    viz Kalendář akcí - 30.3. 2008
  9.4. 2008  okresní kolo Matematické olympiády Z6  Marek Parožek 21. místo  
22.4. 2008  okresní kolo malé kopané  starší žáci   4. místo  

Věruška Drdová - 3. místo 

Markétka Masáková - 10. místo 

Mezinárodní matematická soutěž Klokan - 27.3. 2008

Kategorie Cvrček    2., 3. třída - max. bodů 60 
1. místo Marie Barochová - 2. třída 60b.
2. místo  Michal Beredzas - 3. třída 52b.
3. místo  Klára Věrnochová - 3. třída 51b. 
Kategorie Klokánek   4., 5. třída - max. bodů 120  
1. místo  Renata Kletečková - 5. třída 96b.
2. místo   Jiří Kraval - 4. třída 85b.
3. místo  Kristýna Belušová - 5. třída 80b. 
Kategorie Benjamín 6., 7. třída - max. bodů 120
1. místo  Jakub Kramer - 7. třída 69b. 
2. místo   Adam Šabat - 7. třída 57b. 
3. místo  Michal Tvrdík - 7. třída 53b. 
Kategorie Kadet  8., 9. třída - max. bodů 120 
1. místo  Jan Malý - 8. třída 56b.
2. místo   Jan Sedláček - 8. třída 41b.
3. místo  Simona Cibíková - 9. třída 37b.