13. 12. - zrušena akce Den otevřených dveří

Web: skola.lany.cz

Devítka

Vybrané odkazy

Najděte a vyberte nejlepší stránky podle kategorií a blíže popište jejich obsah

Neuvádějte neexistující stránky, ověřte si nejprve že existují! Neuvádějte odkazy na různé internetové obchody apod.

Fotbalové stranky

• Fotbal.cz - Výsledky zápasů z Gambrinus ligy, soupiska českého A-týmu, rozpisy zápasů z Gambrinus ligy a reprezentačního A-týmu.
  • EuroFotbal - Jsou tady všechny nejvyšší zahraniční ligy, hlavně Premier League, Liga mistrů, Pohár UEFA i Gambrinus liga.
  • FotbalPortal - Fotbalové stránky kde najdem soupisky, přestupy a rozhovory s hráči. Tady je více lig narozdíl od eurofotbalu.
  • Fotbal živě - Fotbal jak ho máme rádi. Živě na internetu, když ho nemůžem vidět v televizi.
  • Liga.cz - Najdeme tady vše o fotbale, hokeji, basketbale a házený. Jinak také stránky na internetové sázení.

Hokejové stránky

• Hokej.cz - Najdeme tady vše o české lize a o všech zahraničních.
  • Hokej živě - Dozvíme se tam vše o českém hokeji a můžeme se dívat na videa a přímý přenosy.

Sportovní zpravodajství

• Deniksport.cz - Nejčtenější sportovní noviny na internetu.
  • Sport.cz - Nejnovější sportovní zpravodajství.

Cestování

• Virtuální prohlídky - Zde najdete cestovní kanceláře, ubytovaní v zahraničí. Opravdu? Není zde náhodou něco trochu jiného?
  • Travelon.cz - Informační Inormační portál o cestování nejen pro cestovatele
  • i Cestování - nápady pro turistiku a cestování
  • cestuji.info - Tématem stránek jsou cesty, cestování, cestopisy, rady a tipy na cestu
  • CZlist.cz - stránka je o ubytování a lokalitách ČR které můžete navštívit
  • Sopka.cz - cestovní kancelář
  • Cestování.cz - Naleznete tipy na dovolenou, turistické informace, pobytové a poznávací zájezdy.

Hudební stránky

Máme různé stránky. Tak se koukněte na internetové stránky. Dolejš Vám řekneme pár stánek:

www.Deezer.com, www.mp3s.nadruhou.net, www.free-mp3.cz, www.sety.cz, www.shadowbox.cz, www.mp3.com

Na těchto stránkách můžeme stahovat a poslouchat neskutečně mnoho krásných písniček, videí a videoklipů.

Hudba je od počátku lidstva mezi námi, bez podbarvení hudby si nedokážeme představit normální život. Hudbu jako takovou lidi objevili ještě jako lidoopi, zjistili že existují věci jako rytmus a melodie.

Porovnání zboží, testy kvality

Další oblasti

Škola a učení, Kultura, Hudba, Komunikace (IM, chat), Věda a technika, Hry, Mapy, Počasí, Jízdní řády ...