1. 7. - 3. 9. Prázdniny

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

5. Olympiáda dětí a mládeže

Datum: 26.6.2015

Umístění a olympijské rekordy zde.

Místo konání: areál TJ Sokol Lány

Pořadatel: ZŠ Ch. G. Masarykové Lány pod záštitou OÚ Lány

Program:

středa 24. června 2015

8.00 – slavnostní zahájení

Atletika 1. stupeň ZŠ

 

výška

překážky

sprint

dálka

hod

  8.30

5.

3.

1.

2.

-

  9.00

4.

5.

2.

1.

-

  9.30

-

2.

3.

4.

1.

10.00

3.

1.

4.

5.

-

10.30

-

4.

5.

3.

2.

11.00

vytrvalost 1. hoši/dívky

2 kola = 270m

11.15

vytrvalost 2. hoši/dívky

3 kola = 405m

11.30

vytrvalost 3. hoši/dívky

4 kola = 540m

11.45

vytrvalost 4. hoši+dívky

5 kol   = 675m

12.00

vytrvalost 5. hoši/dívky

6 kol   = 810m

Vítězové jednotlivých disciplín budou vyhlášeni ihned po skončení každé soutěže.

čtvrtek 25. června 2015

Atletika 2. stupeň ZŠ

  8.00

sprinterské rozběhy 6. – 7. dívky, 6. – 7. hoši, 8. – 9. dívky, 8. – 9. hoši

 

semifinále všech kategorií (6 postupujících)

 

finále všech kategorií (3 nejlepší)

 

koule

dálka

výška

  9.30

6. – 7. hoši

6. – 7. dívky

8. – 9. dívky

10.00

6. – 7. dívky

6. – 7. hoši

8. – 9. hoši

10.30

8. – 9. hoši

8. – 9. dívky

6. – 7. dívky

11.00

8. – 9. dívky

8. – 9. hoši

6. – 7. hoši

11.30

vytrvalost 1000 m - 6. - 7. dívky

 

vytrvalost 1000 m - 6. - 7. hoši

 

vytrvalost 1000 m - 8. - 9. dívky

 

vytrvalost 1500 m - 8. - 9. hoši

Vítězové jednotlivých disciplín budou vyhlášeni ihned po skončení každé soutěže.

pátek 26. června 2015

Míčové hry 2. stupeň ZŠ

  8.00

nohejbal – hoši

odbíjená – dívky

stolní tenis – hoši/dívky

  9.30

basketbal – dívky

10.45

malá kopaná – hoši

12.15 – slavnostní zakončení, vyhodnocení, závěrečný ceremoniál

 

Další pokyny

Rozdělení do kategorií

Žáci 1. stupně ZŠ:

  • 1. třída  hoši/dívky
  • 2. třída  hoši/dívky
  • 3. třída  hoši/dívky
  • 4. třída  hoši+dívky
  • 5. třída hoši/dívky

Žáci 2. stupně ZŠ:

  • 6. – 7. třída dívky
  • 6. – 7. třída hoši
  • 8. – 9. třída dívky
  • 8. – 9. třída hoši

 

Atletika 1. stupeň ZŠ

Každý soutěžící si vybere maximálně 3 disciplíny:

  • sprint 40 m
  • vytrvalost
  • překážkový běh
  • skok daleký
  • hod míčkem (pouze pro kategorii 1., 2.)
  • skok vysoký (pouze pro kategorii 3., 4., 5.)

Atletika 2. stupeň ZŠ

Každý soutěžící si vybere maximálně 3 disciplíny:

  • sprint 50 m
  • vytrvalost (1000 – 1500 m)
  • vrh koulí
  • skok daleký
  • skok vysoký

 

 Míčové hry 2. stupeň ZŠ

  8.00 souběžně

stolní tenis – dívky 6. – 9. – hrají jednotlivci – v sokolovně

 

stolní tenis -  hoši 6. – 9. – hrají jednotlivci – v sokolovně

 

odbíjená – dívky (hraje 6 hráček, v týmu maximálně 7 hráček)

 

nohejbal – hoši (hrají trojice)

  9.30

basketbal – dívky (hraje 5 hráček, v týmu maximálně 7 hráček)

10.45

malá kopaná – hoši (hraje 5 hráčů, v týmu maximálně 7 hráčů)

Časový rozpis může být pozměněn podle počtu přihlášených týmů v jednotlivých soutěžích!

 

Program a podrobný časový rozpis zde.