14. 9. - třídní schůzky (jsou zároveň členskými schůzemi SRPDŠ)

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Běh vítězství zámeckým parkem

Datum: 09.05. 2008
Tělocvičná jednota Sokol Lány ve spolupráci s naší školou a pod záštitou Obecního úřadu v Lánech uspořádala již 36. ročník Běhu vítězství zámeckým parkem, který se uskutečnil ve čtvrtek 8.5. 2008 od 8.30h. Akci poctil svou účastí i pan prezident s chotí. Organizace byla výborná, počasí skvělé, účast rekordní (322 účastníci v jednotlivých kategoriích a 85 účastníků Běhu pro zdraví), sportovní výkony úžasné, prostě pohoda. Více informací na http://www.beh.lany.cz/.

A kdo reprezentoval naši školu v jednotlivých kategoriích?
1. třída - Kateřina Rydlová, Vendula Tanečková, Tereza Lagová, Adéla Samuelová, Tomáš Rychtr, Michal Norko
2. třída - Zuzana Štokrová, Jakub Slanina, Markéta Masáková, David Běloušek
3. třída - Eliška Černá, Barbora Matějková, Svatopluk Zíka, Jakub Kdýr, Michal Beredzas
4. třída - Eliška Hasíková, Romana Holasová
5. třída - Lukáš Dvořák
6. třída - Sabina Tyšerová, Petr Šťastný, Aneta Hasíková, Jana Hykešová
8. třída - Štěpánka Putíková, Lucie Štrossová, Míša Terková, Jan Malý - 3. místo, Tibor Beluš, Jan Němeček, Michal Řechtáček, Adam Hanzlíček

Účastníci Běhu pro zdraví:
2. třída - Jakub Slanina, Andrea Kouglová
3. třída - Eliška Černá, Jakub Kdýr
4. třída - Romana Holasová, Eliška Hasíková
5. třída - Karolína Poštová
6. třída - Aneta Hasíková, Sabina Tyšerová
8. třída - Tibor Beluš, Jan Němeček, Adam Hanzlíček, Jan Malý, Michal Řechtáček
učitelský sbor - Mgr. Kateřina Dvořáková

A kdo pomáhal s organizací?
8. třída - Barbora Kosárová, Klára Horvathová, Iva Černá, Eva Korndörferová, Lenka Franková, Veronika Hamouzová, Michaela Terková
9. třída - Nikola Polláková, Kateřina Picková, Maruška Kejlová, Nikola Norková
učitelský sbor - Danuše Fenclová, Dana Zámostná, Petra Přibylová, Iveta Vrabcová, Milan Dvořák, Jan Novák, Miloš Sklenička

plakát

Propozice a rozdělení kategorií strana 1 a 4, strana 2 a 3. Výsledková listina 2008 - http://beh.lany.cz/2008/2008.html.