14. 9. - třídní schůzky (jsou zároveň členskými schůzemi SRPDŠ)

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Seznam přijatých/nepřijatých žáků do školní družiny pro školní rok 2017/2018

Datum: 6.9.2017
  Jméno Třída
1. Tichá Anežka 1.B
2. Tesaříková Vendula 1.B
3. Dědková Kristýna 1.A
4. Šťastný Lukáš 1.B
5. Putíková Lucie 1.A
6. Kytková Anna 1.B
7. Bažantová Ivana 1.A
8. Blažková Eva 1.A
9. Norková Magdaléna 1.A
10. Tůmová Michaela 1.A
11. Bauerová Ella 1.B
12. Bauerová Hana 1.B
13. Baumanová Bára 1.A
14. Gál Tobiáš 1.B
15. Trpáková Natálie 1.B
16. Oliva Martin 1.A
17. Lhota Jindřich 1.B
18. Svobodová Berenika 1.B
19. Houška Jan Jiří 1.A
20. Bartošová Anna 1.A
21. Bartošová Eliška 1.A
22. Kantová Adéla 1.A
23. Petrová Nelly 1.A
24. Holasová Adéla 1.B
25. Petřík Michal 1.A
26. Husník Lukáš 1.A
27. Vypušťák Jan 1.B
28. Hurtík Oldřich 1.A
29. Půček Jakub 1.A
30. Mariaš Štěpán 2.A
31. Luska Tomáš 2.B
32. Dudášiková Elena 2.B
33. Štross Filip 2.B
34. Náprstek Jakub 2.B
35. Vála Antonín 2.B
36. Honzík Marek 2.A
37. Zelenková Pavlína 2.A
38. Kemr Štěpán 2.B
39. Sýkorová Anna 2.A
40. Korytková Magdaléna 2.A
41. Rovná Marie 2.A
42. Králíčková Tereza 2.A
43. Gottwaldová Klára 2.B
44. Řádová Tereza 2.B
45. Melen Adam 2.A
46. Hoďáková Veronika 2.A
47. Breník Vladimír 2.A
48. Bažant Jakub 2.B
49. Staněk Adam 2.B
50. Kohlman Šimon 2.A
51. Lipský Ondřej 2.A
52. Dundr Jaroslav 2.A
53. Houška Jakub 2.A
54. Svobodová Erika 2.B
55. Hošková Karolína 2.A
56. Kánská Barbora 2.A
57. Hořejší David 2.B
58. Kučerová Kamila 2.B
59. Rachová Evelína 2.B
60. Beranová Hana 2.B
61. Hrušák Adam 2.A
62. Reilová Kristýna Emma 2.B
63. Burger Jonáš 2.A
64. Havelka Roman Jaroslav 2.B
65. Prokšová Dominica 2.B
66. Horák Matěj 2.B
67. Čejková Tereza 2.B
68. Skočdopole David 2.A
69. Jelínková Adriana 3.B
70. Leipnerová Kateřina 3.B
71. Frolíková Rozálie 3.B
72. Pokorný Nikolas 3.B
73. Hencovský Denis 3.B
74. Ježek Jakub 3.B
75. Slezák Matěj 3.B
76. Čadilová Adéla 3.A
77. Vacková Štěpánka 3.A
78. Malíková Jitka 3.A
79. Suchý Aleš 3.A
80. Soukupová Alena  3.A
81. Štross Antonín 3.B
82. Pospíšilová Karolína 3.B
83. Bechyně Ladislav 3.B
84. Drastil Matěj 3.A
85. Sokolová Stela 3.B
86. Blažek Jan 3.A
87. Kuckir Maxim 3.B
88. Chalupová Eva 3.A
89. Jirásek Matyáš 3.A
90. Ronešová Andrea 3.B
91. Olivová Kristýna 3.A
92. Lhotová Tereza 3.B
93. Lomberská Adéla 3.A
94. Křemen Jan 3.B
95. Vengrinová Julie 3.B
96. Ulmanová Adéla 3.B
97. Lahoda Ondřej 3.B
98. Laga Martin 3.B
99. Seibert Jan 3.B
100. Petřík Lukáš 3.A
101. Šnajdrová Stella Anna 3.A
102. Válová Karolína 4.
103. Ježek Štěpán 4.
104. Breníková Karolína 4.
105. Tůma Martin 4.
106. Holas Matěj 4.
107. Prokšová Nicol 4.
108. Zelenková Adéla 5.
109. Šnajdrová Josefína Anna 5.
110. Jirkovský Antonín 4.
111. Drvota Matyáš 4.
112. Hamouz Vilém 4.
113. Veselý Leopold 4.
114. Worofková Natalia Anna 4.
115. Samuel Jiří 4.
116. Badziony Daniel 4.
117. Albertová Patricie 4.
118. Vydrová Lucie 4.
119. Steinbrecher Viktoria Ella 4.
120. Hamerníková Lucie 4.
121. Blín Ondřej 4.
122. Fousek Matyáš 4.