14. 9. - třídní schůzky (jsou zároveň členskými schůzemi SRPDŠ)

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

6. Olympiáda dětí a mládeže - výsledky a foto

Datum: 28.6.2017

Místo konání: areál TJ Sokol Lány

Pořadatel: ZŠ Charlotty Garrigue Masarykové Lány pod záštitou OÚ Lány

 

Program:

úterý 27. června 2017

8.00 – slavnostní zahájení

 

Atletika 1. stupeň ZŠ

 

výška

překážky

sprint

dálka

hod

  8.30

4. + 5.

3. + 4.

1.

2.

-

  9.05

3. + 4.

4. + 5.

2.

1.

-

  9.40

-

2.

3. + 4.

4. + 5.

1.

10.15

-

1.

4. + 5.

3. + 4.

2.

11.00

vytrvalost 1. dívky/hoši

2 kola = 270m

11.15

vytrvalost 2. dívky/hoši

3 kola = 405m

11.30

vytrvalost 3. + 4. dívky/hoši

4 kola = 540m

11.45

vytrvalost 4. + 5. dívky/hoši

5 kol   = 675m

 

Vítězové jednotlivých disciplín budou vyhlášeni ihned po skončení každé soutěže.



středa 28. června 2017

Atletika 2. stupeň ZŠ 

  8.15

sprinterské rozběhy 6. – 7. dívky, 6. – 7. hoši, 8. – 9. dívky, 8. – 9. hoši

 

semifinále všech kategorií (3 postupující)

 

finále všech kategorií (3 nejlepší na čas)

 

koule

dálka

výška

  9.30

6. – 7. hoši

6. – 7. dívky

8. – 9. dívky

10.00

6. – 7. dívky

6. – 7. hoši

8. – 9. hoši

10.30

8. – 9. hoši

8. – 9. dívky

6. – 7. dívky

11.00

8. – 9. dívky

8. – 9. hoši

6. – 7. hoši

11.30

vytrvalost 1000 m - 6. - 7. dívky

 

vytrvalost 1000 m - 6. - 7. hoši

 

vytrvalost 1000 m - 8. - 9. dívky

 

vytrvalost 1500 m - 8. - 9. hoši

 

Vítězové jednotlivých disciplín budou vyhlášeni ihned po skončení každé soutěže.

Další pokyny

Rozdělení do kategorií 

Žáci 1. stupně ZŠ: 

  • 1. třída  hoši/dívky
  • 2. třída  hoši/dívky
  • 3. třída  hoši/dívky + 4. třída  hoši/dívky roč. 2007
  • 4. třída  hoši/dívky roč. 2006 + 5. třída hoši/dívky

 Žáci 2. stupně ZŠ: 

  • 6. – 7. třída dívky
  • 6. – 7. třída hoši
  • 8. – 9. třída dívky
  • 8. – 9. třída hoši

 

Atletika 1. stupeň ZŠ

Každý soutěžící si vybere maximálně 3 disciplíny: 

  • sprint 40 m (1. a 2. třída) a 50 m (3. – 5. třída)
  • vytrvalost
  • překážkový běh
  • skok daleký
  • hod míčkem (pouze pro kategorii 1. a 2. třída)
  • skok vysoký (pouze pro kategorii 3. - 5. třída)

 

Atletika 2. stupeň ZŠ

Každý soutěžící si vybere maximálně 3 disciplíny: 

  • sprint 50 m
  • vytrvalost (1000 – 1500 m)
  • vrh koulí
  • skok daleký
  • skok vysoký

Výsledky zde.