13. 12. - zrušena akce Den otevřených dveří

Rozvrhy hodin, zvonění

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.55 - 11.40
5. hodina 11.50 - 12.35
6. hodina 12.45 - 13.30
7. hodina 13.40 - 14.25
8. hodina 14.35 - 15.20
9. hodina 15.30 - 16.15

Kontakty

Základní škola
Ch. G. Masarykové
Lány

Adresa Školní 93,
Lány, 270 61
Telefony škola: 313 502 051
736 752 293
Školní družina: 733 129 617
Školní jídelna: 313 502 046
E-mail:
Web: skola.lany.cz

Běh vítězství zámeckým parkem

Datum: 24.5.2017

Více informací, fotogalerie, propozice a výsledková listina na beh.lany.cz.

Kdo reprezentoval naši školu v jednotlivých kategoriích?

1. A třída - Anna Sýkorová, Adam Melen
1. B třída - Kamila Kučerová, Evelína Rachová, Hana Beranová, Tereza Řádová, Klára Gottwaldová, Elena Dudášiková, David Hořejší, Antonín Štross, Tomáš Luska
2. A třída - Eva Chalupová, Julie Špásová, Jitka Malíková, Kristýna Olivová, Stella Anna Šnajdrová, Matyáš Jirásek
2. B. třída - Andrea Ronešová, Jakub Ježek, Ladislav Bechyně, Adéla Ulmanová, Denis Hencovský
3. třída - Štěpán Ježek, Daniel Badziony, Viktoria Ella Steinbrecher, Petr Oliva
4. třída - Kristýna Soukupová
5. třída - Kateřina Lipská, Jan Chalupa
6. třída - Adam Hořejší - 1. místo - kategorie - mladší žáci, trať 540m
8. třída - Michaela Slunečková
učitelský sbor - Petra Přibylová

Účastníci Běhu pro zdraví:
1. B třída - Elena Dudášiková, Tereza Řádová, Hana Beranová, Evelína Rachová, Klára Gottwaldová
2. A třída - Julie Špásová, Matyáš Jirásek, Stell Anna Šnajdrová, Jitka Malíková, Adéla Lomberská, Eva Chalupová
2. B třída - Jakub Ježek, Martin Laga, Karolína Pospíšilová
3. třída - Štěpán Ježek
4. třída - Anna Dudášiková, Josefína Šnajdrová, Adéla Zelenková, Kristýna Soukupová
5. třída - Nicol Černá, Kristýna Ištoková, Zuzana Pospíšilová, Jan Chalupa
6. třída - Adam Hořejší
8. třída - Petra Šnejbergová, Kateřina Borčová, Kateřina Anna Hurtová
9. třída - Adéla Kytková, Veronika Bobková, Sandra Maria Steinbrecher
učitelský sbor - Jan Novák

Kdo letos pomáhal s organizací?
5. třída - Tereza Kytková
6. třída - Vojtěch Vengrin, Anna Ulmanová, Hana Bobková
8. třída - Kateřina Borčová, Kateřina Anna Hurtová, Petra Šnejbergová
9. třída - Adéla Kytková, Veronika Bobková, Sandra Maria Steinbrecher, Barbora Buřičová, Karolína Trpáková
učitelský sbor - Marta Matějková, Veronika Nodlová, Jitka Losová, Ilona Jordáková, Soňa Jelínková, Petra Přibylová, Iveta Vrabcová, Jan Novák
provozní pracovníci - Miloš Sklenička